Je kan het niet vergelijken denk ik, de een heeft bij 8 weken al een buik en de ander bij 20 weken pas. Het ligt volgens mij ook aan de hoeveelheid vruchtwater e.d. Ik ben nu in mijn 10e week en je begint het echt te zien, normaal ben ik slank en er is nu een duidelijke buik te zien... Wel leuk hoor!
Ik ben slank, maar je zag het pas na een week of 18. Toen pas ben ik in ieder geval positiekleding gaan dragen. Maar het heeft niets te maken met je 'normale' postuur hoor. Voor hetzelfde geld ben ik bij een tweede meteen 'dik'. Geniet van je buikje als die er is en koester die. Ik vond het heerlijk 'eindelijk' positiekleding te mogen dragen.
Week 17 of 18 pas.. nou dan moet ik nog ff wachten.. ach ja alles op zijn tijd het is nog pril.. Het komt vanzelf Liefs Danielle
ik krijg hem ook al een beetje...mijn collega die als enige wat weet, die zei vd week al tegen mij, probeer je buik een beetje in te houden, anders gaat het mensen opvallen, en smiddags zei een andere collega tegen me, die het niet weet....grappend over mijn buik voelend, hoeveel maanden buikje heb je? WHOEPS! mijn normale broeken zitten me ook al niet super lekker meer, maar om nu al positiekleding aan te doen...nee nog ff wachten...
ik ben nu 13 weekjes zwanger en in tijd van 2 dagen was in week 10/11 paste ik geen ene skinny jeans meer(ff aangeven dat t geen wijde broeken waren)dus vorige week heerlijk geshopt maar echt geen zwangerschapsbroeken hoor gewoon van vera moda heel gafe broek met een katoenen band erin. een linnen broek die lekker laag zit. en tegenwoordig is alles al a-line in de mode dus keus zat. ook hebben we hier maar 1 winkel met zwangewrschapskleding en dat is de miss etam en dat is niet echt bepaald mijn smaak. heb ook een ouderwetse drollenvanger gekocht is net een pyama zo lekker zacht mmmmm leuk zwart wit jurkje erop en gaan. ik hou van erg hippe kleding dus kan mij niet gek genoeg.
Ik ben ook slank, 1.75m en 55 kilo en bij mij zag je het pas echt goed met 16/18 weken, en nu gaat het ineens als een GEK groeien...
Hoi Ik ben in anderhalve week om mijn buik 6 cm aangekomen dus ik week 8 /9. en geloof 2 kilo al! Ik kan het merken aan m`n onderbroekjes. Deze zaten altijd ondermijn navel halverwege m`n buik(je) maar nu zakken ze er steeds onder.. haha Groetjes Danielle
met 8 weken begon ik echt een buikje te krijgen en kreeg ik niets meer dicht en met 10 weken ging ik over op positiekleding. bij h&m had je trouwens mooie broeken voor als je net zwanger bent.
Ik heb nu met 5,5 week al een vreselijk opgeblazen gevoel. Uiteraard nog niet van het kindje, maar mn darmen. Mn buik zit echt vol met lucht, kan mn broeken nog wel aan, maar heb wel een modieus shirtje aan die met zo'n touwtje onder de borsten en dan heeeeeeeeeeeeeeeel wijd Probeer als ik sta ook mn buik maar wat in te houden, het is nog niet echt de bedoeling dat iemand wat weet.
ik ben wel slank maar je ging bij mij pas echt een zwangerschapsbuikje herkennen na de 25e week. Ik heb me heel lang afgevraagd waar ik de baby liet want het was lange tijd nauwelijks te zien. zwangerschapskleding draag ik nu nog niet, heupbroeken gaan gewoon dicht en anders doe ik een elastiekje aan de knoop.
Bij mij gaat het hard. Mensen zeggen nu tegen me jeetje jij bent echt zwanger haha ook vreemden vragen of ik zwanger ben je kunt er ook niet meer om heen!
Bij mij is mijn buik vorige week ineens gaan groeien. Ik heb daarom een aantal positie broeken en rokjes gekocht en moet zeggen dat het een verademing is. Ik heb de hele tijd het gevoel dat ik in een joggingbroek loop, terwijl ik toch leuke kleren aan heb. Ik zou zeggen; ga niet pielen met elastiekjes, maar koop een goeie broek. Je kunt er een paar maanden heel veel plezier van hebben!
Zeker Zwik als je het nodig hebt zeker doen! Ik vond het echt zonde voor die laatste weken, heb mn elastiekje pas nodig vanaf een week of 36 en hen bijv. nu een broek aan waarbij het niet nodig is... Ik ben voor de rest ook niet aangekomen dan is zwangerschapskleding moeilijk want die maten kloppen helemaal niet. een zwangerschaps 36 daar zwem ik in! Wel leuk om te lezen dat het bij zwangere vrouwen zo enorm verschilt.
Hoi hoi, ik loop nu ook al een tijdje in zwangerschapsbroeken, omdat m'n eigen broeken niet meer pastten. Zelf merk ik het heel goed dat m'n buik begint te groeien,maar het is helaas niet zo mooi bol. ( waarschijnlijk omdat ik ook al iets te veel buikje van mezelf had ) Het enige vervelende vind ik de reacties van mensen: "echt , ben je al 22 weken zwanger, nou je ziet er nog niks van" Of mensen die voorzichtig vragen "merk je het zelf al?" Helemaal vervelend vond ik het dat laatst een collega zo zonder te vragen m'n shirt omhoog trok en zei "laat me je buik eens zien". Nou ja, zelf geniet ik van het gevoel dat er een babytje in me groeit, en hoop dat ik toch ook snel m'n buikje kan showen! groetjes
Ik ben wel stevig, 1,75m en maat 44, maar k had wel een platte buik voor ik zwanger was. Heb inmiddels wel een flink buikje, maar opzich kon je tot vorige week nog wel denken dat k teveel gegeten had Inmiddels kan je toch wel zien dat k zwanger ben, merk nu ook aan mensen op straat dat ze t wel zien. Foto van mn buik met 16 weken staat in mn album, inmiddels is ie ook alweer een stukkie gegroeid
Ik ben nu 15 weken en jawel....en buikje! En als ik zit, walvisachtige vetrollen! Heb net een positiebroek gekocht. Kan hem volgende week of over twee weken wel goed aan.
Bij mij geloven de meeste mensen het niet als ik zeg dat ik 'pas' in mijn 11ste week zit.... heb echt al een buikje/bolletje sinds een week of 2..... ben slank, maar een strakke buik had ik niet echt. Had echt wel wat rolletjes. Kan nu ook niet meer mijn gewonen broeken en rokken aan... vind het helemaal niet erg hoor, ben nu al trots op mijn buik!
Hola, ben zwanger van een tweeling en ik ben nu acht weken. Ik kan geen broek meer aan en ik heb s avonds echt een "pens". Ik draag nu leggings met van die wijde tuniekjes en een beetje laagjes, maar 's avonds is niets meer prima om het te verdoezelen.......Ik laat het gewoon maar over me heen komen. Ben 1.75 en woog altijd 65 kilo, nu nog niet gewogen, zal wel lachen worden. Tot nu toe is het alleen het buikje en de rest niet.......het is voor iedereen anders.....en zoooooo leuk!