Ik heb nu 1,5 week geleden voor het eerst positief getest, maar sindsdien echt verschrikkelijk krampen. Zowel vanuit de baarmoeder als uit de darmen. Soms zijn ze geheel weg om een paar uurtjes later in volle hefigheid weer terug te komen. Vanmorgen en daarnet had ik ook een paar druppels bloedverlies maar dat kan misschien ook van de gemeenschap van gisteren komen? Net nog wel een digtale test gedaan en die geeft nog wel zwanger aan. Moet ik me zorgen maken om deze krampen? En kan ik paracetamol gebruiken om het een beetje te proberen te onderdrukken?
Hoi Wieffie, je darmen kunnen hefitg reageren op een groeiende baarmoeder, dus de krampen kunnne goed daarvan komen. Het bloedverlis ook en ook van de gemenschap. Dus het kan dat het onschuldig is, maar ik kan je helaas niets met zekerheid zeggen. Een echo zal je straks echt zekerheid moeten geven, wrs krijg je een vroege echo ivm de krampen en het beetje bloedverlies. Groetjes Brigitte
Thx voor je snelle reactie! Ik heb al een echo staan voor de 14e. Zou er nu op een echo al iets te zien zijn? En is het dan handig om te vragen of die echo eerder gepland kan worden?
De echo die je gepland hebt staan is al vroeg, vervroegen heeft geen zin, want dan kun je met minder zekerheid iets zeggen over de vitaliteit en de grootte van het vruchtje. Dus toch de 14e afwachten. Groetjes Brigitte