Wanneer eerste echo?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Bollen, 31 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Zeven weken en vijf dagen. Had een onregelmatige cyclus en het was een grote verrassing (waren niet bezig), daarnaast wilde ik het graag voor ik op 'vakantie' naar Nederland ging. :)
     
  2. tifa

    tifa Bekend lid

    6 jan 2014
    512
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had de eersye met 3 of 4 weken omdat ik een cyclus had van 120 dagen en dus niet wist hoelang het was.
    Morgen de 2e met 6 of 7 weken.
     
  3. Mups

    Mups Bekend lid

    9 jan 2012
    626
    0
    16
    Brabant
    In beide zwangerschappen de eerste echo rond de 8 weken.
    Bij mijn VK is dat standaard, dus geen medische reden.
    Ze kijken dan of het hartje klopt en of het vruchtje op de goede plaats zit.
     
  4. JJ1980

    JJ1980 Niet meer actief

    Met 6 weken precies, omdat ik in de stress zat :). Mijn man vroeg om een extra bloedtest, omdat ik zo in de rats zat ( heb 2 miskramen achter de rug) en we kregen een echo :D
    Dan de geplande op 7 weken en 5 dagen, komende vrijdag de 2de op 10 weken omdat we ivf gedaan hebben en we dan, als alles goed is, worden overgedragen aan de verloskundigen in het ziekenhuis.
     
  5. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Wij hebben de eerste afspraak staan met 10 + 5, ze wilde het exact na 10 weken doen maar die dag kan ik onmogelijk vrij regelen op mijn werk.

    Omdat ik graag bevestiging wil (naast de zwangerschapstest) denk ik er over na naar een echobureau te gaan om daar een vroege echo te laten maken. Zo hoop ik te zien dat er inderdaad een mensje in mijn buik groeit en dat het hartje klopt.
    Hoe denken jullie hier over?
     
  6. Me84

    Me84 Fanatiek lid

    18 mrt 2014
    1.180
    363
    83

    Zo denk ik er ook over.. Wil ook graag extra bevestiging en of het hartje klopt.
    Heb pas rond 12 weken eerste echo..
    Heb nu ook een echo bureau in de buurt gemaild en zou daar (niet vergoed) vanaf 7 weken terecht kunnen voor een echo..
    Heb nog geen afspraak gemaakt maar kan me denk ik niet inhouden te wachten tot week12..
     
  7. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Ik heb ook al mail contact gehad. We zouden volgende week terecht kunnen, scheelt toch bijna 3 weken met de afspraak bij de verloskundige. Samen met mijn partner er nog even goed over praten maar ik denk dat ik mijn keuze al heb gemaakt.
     
  8. JJ1980

    JJ1980 Niet meer actief

    Ik had een echo in het ziekenhuis op 7 weken en 4 dagen. De volgende stond op 10 weken en 1 dag gepland (vandaag dus). Toch ben ik met 9 weken voor een pretecho geweest. Kostte me €30, scheelde een hoop stress :D
    Heb een missed abortion met een nasleep van 2 jaar achter de rug, dus wilde wat zekerheid :p
     
  9. LCLL

    LCLL Bekend lid

    14 jan 2010
    845
    0
    0
    NULL
    Ik heb de eerste echo gehad met 4 weken. Dit omdat ik een -nogal erge- onregelmatige cyclus had. Ik kon dus 8 weken zijn of -achteraf gezien dus- 4 weken. :)
     
  10. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Nou inderdaad, en daarbij wil ik niet zolang in onzekerheid moeten zitten. Ik kan het pas loslaten als ik het met eigen ogen heb mogen zien..
     
  11. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Met 6wk vanwegen eerdere miskramen.

    Maar eerder "aanvragen" bestaat niet.
    Meestal wordt de eerste echo rond 8-10wk gedaan.
     

Deel Deze Pagina