Als ik zo na die poll kijk ben ik wel één van diegene die aan het kortste eind heb getrokken (ik heb 1-2 maanden gestemd). De volgende keer beter hoop ik dan maar. Voor mij mocht het echt langer wegblijven. Dat is natuurlijk anders als je vrij snel voor een broertje/zusje wil gaan, maar dat zat hier niet in de planning.
Bij Mirre duurde het ruim 12 maanden. Ben benieuwd hoe lang het deze keer gaat duren. Tobe lijkt vooralsnog beter te slapen dan zn zus ... (hoewel ik bij Mirre vanaf een maand of 9 geen dagvoedingen meer had: wel ochtend, avond en nacht)
Hier ook nog niks te ontdekken. Geef wel borstvoeding en slik de pil niet. (heb ik wel een paar dagen gedaan in het begin)
Ik denk dat ik een nieuw record heb gevestigd! Bij mijn eerste kindje werd ik het bij volledige borstvoeding (geen nachtvoeding) weer na ruim 4 weken, en nu, ruim 3 weken na de bevalling bij volledige borstvoeding (met nachtvoeding). En het is zeker te weten geen vloeing van de bevalling meer. Ongelooflijk! Zijn er meer dames die het al zo snel weer hadden?
Bij beide kinderen na 21 maanden, keurig voorafgegaan door een duidelijk voelbare eisprong. Na mijn miskramen ovuleerde ik trouwens meteen 2 weken na de miskraam weer.
Ik ovuleerde bij beide miskramen na 3 weken weer, vond ik ook best netjes. Sinds de geboorte van Jens voel ik geen eisprong meer, maar misschien 'kan' dat. Wel lastig want ik mag geen anticonceptie wegens longemboliën in het verleden.
hier 3 maanden en 2 weken na de bevalling. Eerder wel een klein beetje bruinverlies gehad, maar bij de 3 maanden+2 weken was het toch echt en niet zo een beetje ook. Jeetje dat had ik dus ECHT NIET GEMIST!!! was trouwens precies de week dat ik weer aan het werk moest, viel even vies tegen......
Na 8,5 maand werd ik ongesteld, precies tijdens onze vakantie (zal je net zien ). Bij de campingwinkel dus tampons gehaald . Wij wilden snel een 2e, dus ik was erg blij! Voordat Eva er was werd ik helemaal niet uit mezelf ongesteld dus dit was al heel wat. Gelukkig was ik ook (2x, 1x miskraam) snel zwanger.
Ik mag eigenlijk niet antwoorden omdat je duidelijk vraagt zonder pil te slikken, maar oke ! Na de bevalling van Malou en Ruben ben ik niet ongesteld geworden. Ongeveer 4.5 maanden na de bevalling ben ik begonnen met de pil (cerazette) maar na ong 2 maanden weer gestopt. Nog altijd niet ongesteld geweest in die tijd, tot ik dus 9 maanden na de bevalling zwanger bleek van onze derde. (Dus eigenlijk had ik na een maand of 9 ongesteld geworden, maar omdat er een zaadje in de buurt was is het een zwangerschap geworden). Na de bevalling van Benthe ben ik ook niet ongesteld geworden, maar ben na 1 maand al de pil (cerazette) gaan slikken. Daar ben ik eind december 09 weer mee gestopt. En nu alweer een tijdje verder en nog altijd geen ongesteldheid gezien. Ook niet het gevoel dat ik ongesteld moet gaan worden, wat ik rond de tijd dat ik voor de tweede keer zwanger ben geworden wel had . Liefs, Hanneke!
Tromgeroffel....... afgelopen woensdag (bijna 13 mnd na de bevalling) ben ik dan toch echt voor het eerst ongi geworden!!! Geef 2 BV's per dag nog.
Na zes weken al. Tijdens de nacontrole bij de vk vroeg ik nog wanneer ik het kon verwachten en de dag erna werd ik het. Toen heb ik twee weken later een spiraaltje laten plaatsen, waarna ik ook nog veel bloed ben verloren (maar of dat van het spiraaltje was of dat het nog een menstruatie was, weet ik niet) en sindsdien niets meer.
Hanneke, dan telt het toch nog want het is duidelijk dat het bij jou na 9 maanden weer kwam hahaha. Ik wilde graag weten hoe het zat en zie dat het kan verschillen maar dat het bij de meeste nog wel wegblijft. Ik ben ook nog niet ongesteld geworden. Elmo: wat denk je dat het wel was? Menstruatie maar nog onregelmatig of toch iets anders?
Ik heb het idee dat het nog na-bloeden was van de bevalling ofzo? Weet het anders ook niet. Het was een ks maar het ging nu al heel anders (qua bloedingen) dan mijn vorige ks.
Precies, klopt! Ik had op dat moment dus in principe ongesteld geworden alleen is het nu iets geworden waar we veel blijer mee zijn ! Maar met niet tellen bedoelde ik meer omdat ik wel een pil geslikt heb zegmaar en je vraag was voor mensen die dat niet gedaan hadden ! Verder is het idd heel erg verschillend !