Afgelopen maandag nacht heb ik om 1.00 pregnyl gezet. Maandag was mijn grootste ei 19,6. Mijn ei zou dan woensdag moeten springen, maar ik twijfel of hij al voor de pregnyl gesprongen is of pas donderdag. Dinsdag was mijn temp 36,8 meestal is dit de eerste stijging. Woensdag bleef hij 36,8 en donderdag was hij 36,6, maar omdat ik zoiets had van dit kan niet gelijk weer getempt en toen was hij 36,7 en die keer daarna weer. Op basis van mijn stijging van Gisteren en vandaag zou ik zeggen dat mijn ei donderdag was, maar FF geeft een kruis op maandag als ik mijn temp op 36,7 zet. De afgelopen maand bleef mijn temp ook 3 dagen 36,8 na de pregnyl. Kan die temp verhoging naar 36,8 veroorzaakt worden door de pregnyl? Zou mijn ei nu maandag of donderdag zijn? Als hij (eigenlijk ze want waren er 3)donderdag gesprongen zijn dan zou de pregnyl voor de 2 keer achter elkaar niet gewerkt hebben. Ik temp rectaal, zelfde tijd, alleen hoeveelheid slaap variert want ik slaap nogal slecht de laatste tijd en moet er dan snachts uit naar het toilet. Lig wel bijtijds in bed. Ik voeg beide kaartjes toe. 1 met 36,6 op donderdag en de andere met 36,7.
Ik zou zeggen idd op donderdag je eisprong, maar doordat je zegt dat je vaak moet plassen in de nacht en er dan uitgaat, is je temp dus niet geheel betrouwbaar helaas. Maandag 1.00 uur de pregnyl gezet... is dat maandagochtend om 01.00 uur (dus in de nacht van zondag op maandag) of heb je hem maandagavond/dinsdagochtend om 01.00 uur gezet (nacht van maandag op dinsdag,?).
Dat was in de nacht van maandag op dinsdag. Ik moet vaak rond een uur of twee plassen en ik temp rond 7.00. Maandag nacht mijn wekker gezet om te prikken.
Okay... dan blijf ik bij donderdag je eisprong. De verhogingen op dinsdag en woensdag komen van je lh piek (dat is door de pregnyl in gang gezet). Je moet dus 36.6 noteren op donderdag en als morgen je temp minimaal zo hoov is als vandaag, zal FF een kruis gaan zetten op donderdag
Thanks. Ik dacht ook donderdag. Had donderdag nog zo'n vol gevoel van al die eitjes in mijn buik. Ik had vorige maand ook na de pregnyl oppeens een hogere temperatuur waarvan ik ook al dacht dat klopt niet. Alleen heb ik nu 2 maanden achter elkaar dat mijn ei later springt ondanks de pregnyl. Vorige maand ma om 23.30 pregnyl en ei op vrijdag en nu maandagnacht pregnyl en donderdag ei. Ik zal dat eens bij mijn ivf intake aankaarten. Wellicht komt dit door mijn verhoogde fsh.
Dat zou kunnen of dat de eitjes nog niet rijp genoeg zijn en daardoor na 3 dagen pas springt ipv de reguliere 36-48 uur