Hoi dames!! Kunnen jullie mij helpen? Ikzelf denk dat deze laatste testjes nog negatief zijn, maar ik heb geen eerdere ervaringen met de kv ovulatietestjes! De laatste test is van gisteren. Ik dacht dat hij gewoon negatief was, maar ik pakte ze net allemaal bij elkaar en begon toch te twijfelen. Straks test ik weer, dan zet ik hem hier erbij Laatste ongie: 3 november t/m 6 nov. Zit nu dus op dag 12 van mn cyclus. Cyclus is normaal tussen 29 en 33 dgn.. Als ik uitga van mijn kortste cyclus, dan zou ik deze week mijn ei moeten hebben. Dus wat zeggen jullie? Aankomend ei? Of nog niet?
Die laatste komt in de buurt, ik zou nu 2 keer per dag testen. Heb vorige maand ook de KV gebruikt voor het eerst en vond ze eerlijk gezegd prettiger dan de action testen. Deze knallen er ook echt goed uit.
Ik vind die onderste ook positief hoor Gewoon even doortesten en als ze weer lichter worden , zou ik van deze test uitgaan
Ik heb het gevoel dat het streepje zn werk niet goed doet. Aangezien het 'begin' van het streepje een donkerdere lijn heeft en lichter uitloopt? Of maakt dit geen fluit uit? Heb gisteravond wel nog een gezellige avond gehad hahah Zometeen weer ff testen!
Volgens mij is dat een kruitvat afwijking. Zie dat vaak voorbij komen hier Of misschien iets tekort in de urine gehouden?
je ziet eigenlijk vooral je piek als je het al eens hebt bijgehouden em dan dus ziet hoe hij weer daalt. Hoezeer hij knalt is per persoon verschillend namelijk. Ik had altijd een streepje en dan oplopend naar een knaller en dan weer terug. Een vriendin van mij had nooit een streepje en dan een licht streepje (zoeen die ik dus altijd had) op haar piek.
Ik hou ze met een timer erbij altijd 10/11 seconden in de urine. @XmoonlightX: zijn deze testjes dan wel geldig? Ondanks dat dit een afwijking is? @Spruitje80: ik gebruikte voorheen altijd dipsticks van sensitest. Daar vond ik wel altijd mijn ei, maar met deze testjes vind ik het een beetje onduidelijk, aangezien de streep van donker naar licht uitloopt..
zou je een foto kunnen maken en posten met de laatste 3 testen van je eerste foto? De lijntjes bij KV zijn vaak zo, zelf niet echt moeite mee... de eerste keer dat ik ze gebruikte was het wel zwaaar frustrerend haha
Als dat echt mn ei is (dag 10..wel beetje vroeg, niet?) dan ben ik blij dat ik zo vroeg ben begonnen met testen en gisteravond nog n leuke avond heb gehad! Ik blijf wel gewoon doortesten
ik zou nog even doortesten, maar nu ziet die van 13de er positief uit. en blijven klussen! Ik ga vandaag maar testen rond de avond kijken wat er uit komt haha
Ik had op het andere topic ook al gereageerd op jou hahaha Ik test vanavond nog eens, maar vriendlief voelt zich niet zo lekker vandaag :/ Het liefst klus ik vanavond nog eens, dus hopelijk voelt ie zich dan wat beter Maar stiekem hoop ik dat ik deze week wel nog een knaltest krijg