Hallo dames, Dit is mij kaartje en ik word er maar geen wijs van! http://www.fertilityfriend.com/home/2569c1 Wie kan mij helpen? Waarom stijgt mijn temp ineens zo? Oja de klus dagen staan er lang niet allemaal op,die vergeet ik steed sin te vullen :S (we klussen meestal om de 2 dagen)
Nee, nog steeds niet. Als je op ff op Sharing en vervolgens op Home page setup klikt, dan staat daar een linkje. Die moet je hier plakken, dan kunnen we je kaartje zien.
je hebt eigenlijk veel te weinig gegevens ingevuld om een goed oordeel te kunnen geven. Nu gaat je temp flink omhoog, en dat zou een eisprong kunnen betekenen, maar zie aan je banner, dat je 15 dagen overtijd bent... is dit de 1e ronde?
Nu doet hij het inderdaad! Lastig om te zeggen waarom je temp zo stijgt. Ik weet niet hoe lang je cyclussen normaal zijn, maar het zou kunnen dat je gisteren je eisprong hebt gehad en dat je temp daardoor stijgt. Omdat je niet vanaf het begin hebt getempt, is het niet duidelijk hoe je temp in het begin van de cyclus was. Een andere mogelijkheid is dat je ziek wordt en dat hij daardoor zo stijgt? Als je nu in ieder geval blijft doortempen en je temp blijft hoog, dan lijkt het op een eisprong en in dat geval zou je niet 15 dagen overtijd zijn.
OKe thanx, Dit is idd de eerste ronde en ben 31 dec gestopt met de pil 6 jan heb ik ontrekkingsbloeding gehad. Ik heb gewoon 28 dagren aan gehouden voor de banner (dat had ik voor ik de pil slikte altijd)
Oke, dan zou het heel goed kunnen dat je gisteren pas een eisprong hebt gehad. Ik had ook altijd 28-dagen cyclussen voor ik de pil ging slikken, en dat zij ze nu ook niet.
Nog even door tempen... blijft hij hoog dan zal dit je ei zijn.... (of je moet ziek worden en koorts krijgen, kan natuurlijk ook) Maar na het stoppen van de pil kan je cylcus echt van slag zijn... hoop voor je dat hij snel weer normaal wordt
Zo we hebben voor de voorzichtigheid alsnog toch maar geklust. Heb mijn man niet verteld dat ik miss mijn ei heb gehad om er geen druk op te zetten en gewoon lekker ontspannen geklust Ben benieuwd!
ik denk dat je of pas op dag 41 of op dag 45 je eisprong gehad hebt... dus dan zit je nog niet aan je nod. temp je wel altijd op dezelfde tijd?
Ik probeer hetaltijd op de zelfde tijd te doen maar soms is schiet ik een keer te laat. Volgens vandaag denk ik dat ik tussen dag 45 en dag 47 de eisprong heb gehad. De curve geeft dat ook zelf aan als ik maar iets op de 21ste invul (dus juist de dag waarop ik vergeten ben te tempen :S)
Wie wil er nog eens naar mijn kaartje kijken? Ik snap niet meer,mijn eisprong zou de 20ste geweest zijn maar nu vul ik net mijn temp in en zegt hij ineens dat mijn eisprong er niet was (streepjes enzo zijn weg?) http://www.fertilityfriend.com/home/2569c1