Hoi hoi Ik ben sinds een maand of 4 gestopt met de pil en altijd netjes op dag 34/33 ongesteld. Nu gebeurde er onlangs dit.. 6 dagen voor nod ( ongeveer 10 dagen na ovulatie) had ik bloedverlies. Ik heb toen een tampon in gedaan en toen ik hem later wou verwisselen zat er geen bloed op. Vreemd toch? De volgende ochtend zat er op mijn inlegkruisje wel degelijk bloed.. en sinsdien tot nu al flink ongesteld ( het word niet minder) dus ik ben al 10 dagen nu ongesteld. Gister ook veel last van krampen gehad. Zo erg dat ik niet meer kon staan. Nu heb ik er geen last meer van alleen ik bloed nog steeds veel. Zou het een miskraam kunnen zijn? Ik ga morgenochtend in ieder geval een test doen om eventueel een zwangerschap uit te sluiten. . Heeft iemand dit ook wel eens gehad ? Mocht het maandag niet over zijn dan bel ik de arts..
Ooo ik zie nu dat ik hem in de verkeerde rubriek heb gezet ! Zit op me telefoon sorry. Zou iemand deze bij zwanger worden neer kunnen zetten! Sorry
Ik denk dat als je nu een test doet, en je een miskraam hebt gehad, dit al niet meer zichtbaar is op een test. Als je zwanger was zou je heel kort zwanger geweest zijn en dan is het HCG ook weer zo uit je lichaam, iig binnen de 10 dagen die jij beschrijft. Succes!
Ik denk dat je nog flink aan het ontpillen bent. Ook al zijn je cyclussen hiervoor regelmatig geweest, kan zo ineens veranderen, zo ook de hoeveelheid van je menstruatie