Zwangerschapstesten 1 van vorige week en 1 van vandaag. Vorige week donkerder dan de controle lijn vandaag lichter .
De controle strepen op beide testen hebben niet dezelfde kleur dus daar kun je niet iets uit opmaken. Je hebt een knal test, ziet er super uit naar mijn mening. Stop met testen en geniet lekker van je zwangerschap! Moet je nog lang tot de 1e echo?
Volgensmij hoef je je nog geen zorgen te maken maar ik spreek niet uit ervaring! wie weet andere dames wel
Ziet er prima uit hoor! Sowieso worden testen weer lichter als het hcg boven een bepaalde waarde komt, omdat de testen het niet meer kunnen waarnemen. Zeker na 6 weken zwangerschap hoef je niet meer te testen Moet je nog lang wachten op je echo? En ga je je inschrijven voor mvm? (die doen ook altijd nog een test met je en kunnen je vaak gerust stellen)
Ik hoop dat er niets aan de hand is. Bij mij betekende het helaas alle keren dat ik een miskraam had gekregen. Ik heb toen heel het internet afgezocht. Het kan ook zijn dat je te veel hcg hebt en de testen terug lopen. Ik hoop het laatste.
Ik heb over twee weken een eerste echo. Dus het blijft nog even spannend. Een hoog HCG zou ook kunnen, had voor NOD 2-3 op de cb
Ik heb hetzelfde gehad en het was gewoon goed!! Schrok er zelf ook van toen. Mijn streepje was nog lichter denk ik. Terwijl ik toch al een week of 8 was. De eerste test was rond die 8 weken (kwam er toen achter). De Tweede een week of 2 later en was lichter. Dat heeft denk ik toch met je hcg te maken dat de test het niet meer aankan. Verder is je test nog steeds knal positief en zou ik me geen zorgen maken!
Och dat heb ik ook wel gehad. Was gewoon goed bij mij hoor. Niet stressen. Levert je niks op. Testen met rust laten en wachten op de echo. Je testen zien er echt top uit!
Ik zou stoppen met streepjes testen als ik jou was, je maakt jezelf er onnodig gestresst mee, hoe je het ook went of keert je zult toch af moeten wachten. Probeer rustig de echo af te wachten meis, echt hoe het ook loopt je kunt er niks aan veranderen.
Ook mijn streepjes werden lichter maar vandaag toch echt 11 weken op en top zwanger en vanmiddag de termijn echo en de precieze uitgerekende datum horen....
Lieverd dit zijn action testen stop aub!!! Ik heb dit precies zo gehad en was volledig in paniek echt dagen gehad dat hij flink lichter was!!! Maar zie mijn banner! Die action testen hebben evht meer nodig want de dagen dat hij vaag was..... Had ik dus wel een knaller op m'n kV test
Vanaf 6 weken kunnen zwangerschapstesten inderdaad weer wat lichter worden door de enorme hoeveelheid HCG. De testen kunnen dat simpelweg dan gewoon niet meer aan. Stoppen met testen dus.
Stoppen met testen! Op een gegeven moment kunnen de testen het hoge HCG niet meer aan, en zijn ze niet meer betrouwbaar.
Ik had het ook, een overgebleven test slingerde nog rond.. Nooooit meer testen als je eenmaal een goede test gehad hebt! Die van mij was ineens een stuk lichter en dan bedoel ik nog lichter dan die van jou!! Ik toch in de rats, toch maar een cb+ test gehad en die was netjes. Vorige week een goede echo gehad. Mijn advies niet meer testen na een goede test. Je maakt jezelf alleen maar onzeker en daar heb je niks aan.
Wil niks zeggen, en zeker niet met de test van de action, ik deed ze ook keer op keer, en in mijn ogen leek de ene lichter als de ander, ligt er maar net aan hoe en wanneer je de test doet. Op een gegeven moment is hcg bepaald, en kan de test het niet meer aan.
Ik had het met de test van mvm die niet even knal was als de controle lijn met 6 weken. Terwijl ik bij 4.5 toch echt een knaller had bij de kV 2v5. Bij mij was alles gewoon goed. Denk dat je hcg te hoog is. Komt vast helemaal goed!