Hoi Allemaal, Ik heb even een vraagje. Ik heb op 8 december 2016 een miskraam gehad. Eind december kwamen we erachter dat er nog een stukje restweefstel in mijn baarmoeder zat. Op 29 december 2016 ben ik hiervoor gecurreteerd. De curretage is prima verlopen, alles is nu schoon en ik heb geen last gehad van bloedverlies, enkel wat buikpijntjes. Gisteren heb ik telefonisch contact gehad met de gynecoloog over het onderzoek van het restweefsel en dit was idd restweefsel van de zwangerschap en dus niks ernstigs nu alles weer schoon is. Echter vraag ik mij af wanneer ik nu mijn eisprong weer zou kunnen hebben. De gynecoloog kon mij dit niet vertellen (beetje raar, ik had ook het idee dat ze nog beginnend was in dit vak). Moet ik rekenen vanaf de miskraam of toch echt vanaf de curretage datum?
Dat is lastig. Ik denk dat er geen eisprong is gekomen zolang je nog restweefsel had in je baarmoeder. Dus ik zou wel zeggen vanaf de curettage. Maar je cyclus kan best wel even overhoop zijn nu hoor. Dus het kan best dat het weer even duurt voordat het op gang komt.
ik denk dat je gyn. er wijnig over kon vertellen omdat het heel erg verschilt per vrouw de een haar lichaam pakt het heel snel weer op, maar bij anderen kan het echt nog een best tijdje duren voor de cyclus weer normaal is Ik weet niet hoe dat met curettage zit.. maar als je vanaf je miskraam rekent en je zou 14 dagen na de eerste bloeding rekenen dan zou je nu al ruim voorbij NOD kunnen zitten.. Echter vermoed ik dat je vanaf je curettage moet rekenen, omdat er nog restweefsel van de zwangerschap in je bm zat. je lichaam kan dan denken dat het nog zwanger is(was inmiddels) Dan zou je bij het netjes terug oppakken nu rond je eisprong kunnen zitten. Maar nogmaals, het is lastig te zeggen, bij de een is de eisprong al na 2 weken maar het kan ook wel 6 weken duren voor je weer een eisprong hebt
Ja het verschilt idd per persoon. Ik heb een week na de miskraam wel een zwangerschapstest gedaan en die was toen al negatief. Bedankt voor jullie antwoorden. Ik denk dat ik toch maar vanaf de curretage moet rekenen, voor zover dat kan. Je lichaam krijgt toch wel even een opdonder en zal misschien idd wel even van slag zijn.
Ik zou de curretage als uitgangsdatum nemen. Restweefsel bevat hormonen, waardoor je lichaam denkt dat het nog zwanger is. Daardoor is de kans heel erg groot dat je geen eisprong hebt gehad. Ik zou daarom de dag van de curretage als dag 1 nemen. Het kan helaas weken duren voordat je lichaam weer wat op regel is. Het is daarom niet te zeggen of en wanneer er een eisprong komt.
Ik zie sommige mensen wel eens schrijven dat ze na een curretage erg veel pijn hebben rondom de eisprong, ik heb de laatste week ook weer aardih wat buikpijntjes, hoelang heb je over het al gemeen last van je eisprong?