Ik ben ook al een paar dagen bezig geweest in de kraamtijd. En nu ben ik vorige week weer begonnen met kolven. Als het 100 cc of meer is, vries ik het in. Als het minder is, geef ik het als flesje aan Deane, vóór de voeding. Hij werd trouwens de 1e keer enorm kwaad (en dan bedoel ik écht kwaad) toen er na 50 cc ineens niets meer uit dat flesje kwam, terwijl hij gewoon doorzoog. Gelukkig had ik de borst ook nog 'bij de hand'! (iets om op te letten: hij heeft een enorme zuigbehoefte, dus als hij klaar is met het flesje, is hij nog niet klaar met zuigen. ook daar kan hij zich nog wel 'ns boos over maken, al is dat minder erg dan als hij nog honger heeft. na het flesje dus nog even een pink aanbieden en hij is weer dik tevreden.)
In totaal heeft Jadyn 2x 25 cc uit een flesje gedronken. Ik oefen elke dag en ze wil het flesje echt persee niet! Ik baal daar ontzettend van, want dat betekent dat ik nooit langer dan 1 a 2 uurtjes de deur uit kan! Ik heb zelfs al een speciale fles gekocht van Tommee Tippee die lijkt op een tepel, maar die wil ze ook niet. Volgende week ga ik naar de wijkverpleegkundige die me zou helpen. Ik ben benieuwd. Wat is volgens jullie het beste moment om te oefenen? Als ze veel trek hebben of juist als ze wat rustiger zijn?
hè, hè....ik ben er zelf achter gekomen dat ik dus moet oefenen als ze veel honger/dorst heeft! Dat heb ik vandaag voor het eerst gedaan en bij de en ze dronk alles uit de fles wat ik haar aanbood! Bij de voeding van half 2 was dat 50 cc en bij de voeding van half 7 80 cc! Geweldig. Volgens mij kan ik nu een x met een gerust hart weg!