Door het ontpillen geen idee wanneer ik uiteindelijk mijn eisprong heb gehad.... 3,5 week geleden hadden we nog een negatieve test. Afgelopen woensdag was hij wel positief Weten jullie bij hoeveel dagen/weken hij positief aangeeft?
Ik testte volgens mijn cyclus 3 dagen te vroeg, dus ik heb getest met 3 weken en 4 dagen. Maar volgens de echo liep ik een week achter, dat zou betekenen dat ik getest heb met 2 weken en 4 dagen, gerekend vanaf de eerste dag van de laatste menstruatie. Volgens de gyn komt dat doordat de testen tegenwoordig zo gevoelig zijn, en dat t ook een diapauze was.
Liep je nou een week voor of een week achter? Wat is een diapauze? sorry weet er allemaal nog niet zo heel veel van
dus als je een test doet ben je meestal al wel 3 a 4 weken zwanger? Of begrijp ik het nou niet helemaal goed?
Ik liep 1 week achter, ipv 17 maart ben ik 23 maart uitgeteld. Diapauze is een stop in de groei, om vervolgens verder te gaan na een goed plekje te hebben gevonden voor de innesteling Over t algemeen ben je 4 weken zwanger bij een posi test.
dank je dat iedereen zo reageerd! Vind echt mijn steun bij jullie! Ik had zelf die 2 weken gerekend die je kado krijgt. En de test van afgelopen woensdag. Ik rekende er dus een week bij omdat ik volgende week naar de vk moet. Maar de kans bestaat dus ook heel goed dat ik dan al 5 weken zwanger ben... Als ik het goed begrijp teminste
Je maakt het HCG al aan vanaf t moment van de bevruchting.. ik had bij 2 zwangerschappen (die een mk werden) ook al snel een posi test, 5 á 7 dagen na eisprong!
Volgens mij klopt je banner niet? Zou wel heel knap zijn om te weten dat je 2 weken en 5 dagen zwanger bent lijkt me. On topic: Ik testte positief bij 4wk 3dagen.
2,5 week zwanger staat een beetje raar ja, want dan zou je volgens mij niet echt positief kunnen testen?
Kan volgens mij wel, ik had ook een posi test 1 week voor de NOD, werd dan wel een miskraam maargoed. Nu blijk ik ook 2 weken en 4 dagen te zijn geweest toen ik positief testte
Ik moet donderdag naar de vk. Daarna zal ik hem veranderen. Maar ik was eerst aan het ontpillen en toen ineens zwanger. Ik kan dus niet rekenen vanaf mijn vorige menstruatie zeg maar. Heb dus ook geen idee hoever ik nu ben