Hi! Mijn dochter wordt bijna 8 en ik wil graag een Bluetooth speaker aan haar geven die ze kan bedienen met Spotify. Maar... ze heeft natuurlijk heen telefoon nog. Iemand een tip voor hoe ze dit veilig kan gebruiken? Een iPod? Of iets anders? Hoe luisteren jullie kinderen muziek op hun kamer?
Mijn dochter heeft een radio/cd-speler waar je ook een usb-stick in kan doen. Daar kan je dus ook muziek op zetten en zo afspelen
Heel ouderwets, mijn derde gebruikt de roze cd speler van dochter. Dochter gebruikt hem nooit. En voor hem koop ik dan af en toe bij de kringloop cd's.
Hier hebben ze ook alledrie muziek op hun kamer. Mijn man heeft de kinderCD's en bijv luisterboeken op onze interne netwerkdrive gezet, CD spelers van de oudste twee zijn verbonden met hun computers, dus zij kunnen naast CD's ook hier muziek vanaf spelen, of bijv van YouTube. Jongste heeft nog gewoon een CD speler staan met stapeltje CD's.
Ik zoek wel echt iets voor Spotify. Cd's hebben we niet echt meer. Kan je Spotify ook op een mp3 speler zetten? Ik wil namelijk niet dat ze een tablet op haar kamer heeft..
Ze heeft een cd speler en ook een Google hond. Via Google home kn ze muziek afspelen op spotify (via spraak)
Als je google hebt kun je verschillende muziek af lsten.spelen zo lang ze de namen maar weet en duidelijk praat. Ik kreeg laatst heeeeel wat anders. Stond er hard kerstmuziek op Zonder tablet kom je toch bij een stick voor in je radio.
en hier ook... dochter luistert ook gewoon nog heel vaak luisterboeken, geleend van de bieb. Bij de oudste staat de radio ook af en toe aan nu.