Ik kan dus niet slapen overdag Na de keizersnede in 2011 heb ik maar twee keer smiddags een uurtje half geslapen onder dwang. Ik kan het gewoon niet. Maar nu ben ik dus kapot ik heb vannacht 6 uurtjes geslapen en ben niet helemaal fit en daarnaast dus zwanger Ik zou zooooo graag nu even een tukkie doen terwijl zoon ook slaapt, maar het lukt me niet. Iemand tips? Kan ik dit leren?
Gewoon liggen is ook al voldoende om te rusten hoor. Misschien een rustgevend muziekje opzetten of een saai boek lezen. hier ging ik vaak even liggen, keek 10 min even wat dingetjes op mijn telefoon en viel dan als een blok in slaap.
Gewoon aan proberen te wennen inderdaad. Maak het jezelf zo comfortabel mogelijk (omgeving wat kouder en bed lekker aangenaam warm, veel/weinig kussens). En neem de tijd om er aan te wennen
Ik was ook geen overdag slaper maar zoals jij had ik ook slechte nachten en veel minder energie. Uiteindelijk gewoon geaccepteerd dat ik niet hoef te slapen maar wel moest liggen. Gordijnen wel altijd dicht, warm kopje thee van te voren als ik er zin in had. En toen lukte het wel vaker om te slapen. Een slaapmasker wil soms ook wel helpen.
Oja en ik deed ook echt even alle gordijnen dicht, kleren uit en heerlijk onder de deken. Doe het stiekem nog steeds op mijn vrije dagen, heerlijk
Gewoon even lekker liggen, rustig muziekje op ofzo, maar geen boek gaan lezen en ook geen tv kijken. Je hoeft niet te slapen, gewoon even ontspannen is ook goed! Lekker rustig in bad kan ook goed helpen! Of allebei; even douchen/in bad en dan even liggen.
Ik deed het als tiener altijd al... En nu kan ik het nog hoor... Heerlijk... Echt het lekkerste wat er is! Mijn man kan het ook, dus daarin hebben we elkaar helemaal gevonden! Maar wat ik weleens doe: * een boek lezen, en dan zo'n flutroman... Bouqcet reeks ofzo.. Met een happy ending.. Geen zware kost... * beetje fantaseren... En dan bedoel ik niet seks gerelateerd, of je moet daar heel rustig van worden... Maar ik kan heerlijk wegdoezelen denkend aan wat ik zou doen met 1 miljoen ofzo...
Ik gebruik het ontspannings filmpje op YouTube van dethlefsen methode. Heerlijk val er altijd van in slaap
Oh, ik ben jaloers op jullie Maar advies is wel om echt op bed te gaan liggen dus en niet op de bank?
Ik kon het ook niet hoor! Ik ben dan niet zwanger, maar werk erg onregelmatig waardoor ik dus zo nu en dan even terug kruip. Gewoon gaan liggen, kleren uit, gordijnen dicht en zorgen dat je telefoon etc uit je slaapkamer is! Scheelt al heel veel. Je hoeft niet te slapen, maar zorgen dat je zo min mogelijk prikkels krijgt.
Voordat ik mama werd kon ik het ook niet. Tegenwoordig vind ik het heerlijk om een uurtje met dochterlief mee te slapen . Rolluiken dicht (gaatjesstand), pyjamatruitje aan, echt onder de dekens gaan liggen en rust.... Oogjes dicht, en nergens aan denken. Geef jezelf over aan je vermoeidheid. En slaap je niet, dan rust je toch.
inderdaad probeer nergens aan te denken... En dwalen je gedachtes af naar alles wat er nog gedaan moet worden enz... Ga dan ergens anders aan denken.. aan iets gemoedelijks.. iets leuks... iets waar je relaxed van wordt... Maar wel in je bed gaan liggen idd... Zo min mogelijk prikkels
Heb sinds m'n zwangerschap wel eens moeite met in slaap vallen. Heb zo'n flesje met lavendel olie van weleda. Het is nogal geconcentreerd spul dus als je een beetje op je posen doet en in je nek dan rui je het al erg goed. Ik ben in no time weg. https://m.bol.com/nl/p/weleda-lavendelolie-20-ml-rustgevende-olie/9200000005152397/
Ik ben er ook geen ster in, maar nu ik zwanger ben kan ik heel soms toch ff een uurtje slaap smiddags pakken, als we savonds weer weg moeten oid. Vooral van de gedachte dat je 'moet' slapen, slaap je juist niet. Dus ik ga altijd met het idee op bed liggen om te rusten en niet om te slapen Ik ga echt op bed liggen, kleding uit, gordijnen dicht. Even lekker lezen en daarna lekker liggen. Vaak val ik dan na een kwartier ofzo toch in slaap. Op de bank hoef ik het niet te proberen. Denk door te veel licht en prikkels oid.
Ik heb sinds kort een app op mijn telefoon met rustgevende muziek. Je kan een timer instellen hoe lang hij die muziek af moet spelen. Hier werd ik er helemaal relaxt van en viel uiteindelijk in slaap, en dat zegt heel wat bij mij want ik slaap niet zo makkelijk in!
Nou, heb het geprobeerd en heb ook even fijn gerelaxed, maar slapen lukte nog niet. Het idee van rustgevende muziek vind ik wel wat! Ik werd tijdens het relaxen wel hondsberoerd, dus heb het bed verschoond en zoon en ik zitten nu samen op het grote bed met de airco aan Gelukkig heeft ie bij de speelzaal al buiten gespeeld en hadden we samen al de hond uit gelaten. Voel me een beetje lullig tgenover hem, dat we samen binnen zitten omdat ik me zo slecht voel. Maar bij de misselijkheid trek ik mijn huiskamer van 27 graden echt niet en buiten is me ook te warm nu kommer en kwel om een mooie nazomer, het is wat