Wanneer het beste inleveren i.v.m. aantal dagen onthouding?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door vruchtje24, 8 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.206
    432
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Hoi allemaal,

    We hebben eigenlijk vaak genoeg een potje in moeten leveren dit ook i.v.m. het krijgen van ons 1e zoontje, maar we weten het niet meer (ook alweer 3 jaar geleden) Nu gaan we voor een tweede wondertje en moet manlief weer zaad laten checken. Zaterdagmiddag is zeg maar de laatste keer geweest, is het dan nog wel goed dat hij het a.s. donderdag inleverd. Of zitten er dan teveel dagen tussen?

    Is het dan nog beter als we het vanavond gezellig hebben en het vrijdagochtend inleveren?

    Graag jullie advies. En nog een vraagje voor mezelf. Is het zo hoe meer dagen onthouding je hebt hoe 'meer' zaadjes er vrij komen?

    Bedankt alvast.

    groetjes vruchtje

    Groetjes
     
  2. liev

    liev Actief lid

    5 nov 2010
    471
    0
    0
    he vruchtje

    op onze papieren staat 2-4 dagen geen zaadlozing van te voren!dus vanavond zou nog helemaal perfect zijn...
    weet niet of langer ertussen veel uitmaakt...volgens blijft uiteindelijk de zaadkwaliteit het beste als de man 2-3 keer per week een zaadlozing heeft..(ergens gelezen, weet niet meer waar)

    in ieder geval veel succes!!

    liefs
     
  3. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Je moet minimaal 3 dagen onthouding hebben en maximaal 7 dagen. Korter of langer is nadelig voor de zaadkwaliteit. Als je het zaterdag gedaan hebt, dan zou je donderdag op 5-6 dagen zitten. Dus in principe is dat goed. Ik zou dan nu niet meer gaan klussen, want anders zit je onder de 3 dagen. En het dan donderdag inleveren.

    Als je vijf dagen onthouding hebt gehad, heb je niet meer zaadcellen dan bij drie dagen onthouding. Dat maakt in principe niet zoveel uit. Als je beneden de drie dagen zit, heb je er waarschijnlijk wel veel minder. Want dan heeft je lichaam niet genoeg tijd gehad om de voorraad weer aan te vullen. En als je langer dan zeven dagen wacht, dan zijn de zaadjes oud. Dus dan zul je meer onbeweeglijke zaadcellen hebben.

    Succes!
     

Deel Deze Pagina