Hallo, Ik hebeven een aantal vragen. Onze dochter is nu 6 weekjes. De eerste 5 weken heeft zij borstvoeding gehad helaas raakte ze hiervan niet verzadigd. Nu krijgt ze (op aanraden van hetconsultatieburo) nutrilon fortevoor hongerige baby's. Ze krijgt 6x 150cc per etmaal, is dit oke? Ze is 5120 gram. Nu wil het geval dat zij, als het aan har ligt, binnen 5 minuten de fles leeg kan hebben. Wij stoppen tusendoor al voor eenboertje en een schone luier. Echter drinkt ze zo snel en gulzig dat ze standaard wat teruggeeft. Hebben jullie tips? Ik gebruik difrax s-flesen. Soms kan ze ook geen 4 uur op 1 fles volhouden, is dit erg? En gister had ze zomaar 5 uur tusen 2 voedingen, mag dit of moet ik har dan wakker maken? Alvast bedankt!
Hallo, Ik had nog even een vraagje. Sinds vorige week donderdag geven we dus fles ipv borstvoeding. We zijn begonnen met Nutrilon standaard 1 en geven sinds afgelopen maandag Nutrilon forte 1. Nu zouden wij graag overstappenop Kruidvat forte 1. Is dit al wel slim (zoveel wisselingen achter elkaar) en moet dit dan geleidelijk aan of kan die overstap in 1 keer gemaakt worden? Bedankt!
Hoi, Wanneer je kindje snel drinkt, haalt je kindje minder verzadiging uit de voeding. Je kunt de voeding dan ook dikker maken met nutriton. Het zou mooi zijn als je kindje ongeveer 20 minuten over een flesje kan drinken. De darmpjes van een kindje hebben vaak wel 2 weken nodig om te wennen aan een verandering in de voeding, je kunt beter niet te snel wisselen. Als je overgaat op een ander merk, kun je dat doen doormiddel van mengen, daar kun je ongeveer 2 dagen voor nemen. Groetjes Eveline
Bedankt voor dit advies. Heb gisteren meteen nutriton gehaald. Door de laatste twee flessen het gedaan. De fles van 18 uur 2 schepjes en de fles van 22.30 uur 1 schepje. Had een 123 speen meegenomen maar ja, zonder speciale ring werkt dit natuurlijk niet bij een s-fles haha. Helaas heeft ons meisje afgelopen nacht enorme krampen gehad. Ook heeft ze van de fles van 02.15 uur 40cc laten staan. Ik vind het erg moeilijk een beetje ritme te krijgen in de flessen. Wat te doen? En die krampjes, doogaan zodat ze kan wennen of stoppen?
Hoi, Het is helaas vaak wennen voor de darmpjes van een kindje, je kunt het nog even aankijken. Groetjes eveline