nou heeft mijn vriend 2 weken geleden een lichte hersenschudding op gelopen nou prima hij is na een week weer gaan werken. afgelopen woensdag zijn rechter oor laten uitspuiten, vrijdag zijn linker oor daar hebben ze de trommel vlied kapot gespoten en er valt in zijn oor nog weinig te zie qua trommelvlies. zaterdag en zondag bij de dokterspost gezeten een ontsteking in zijn oor erbij. hij mag niet werken van de dokter nou had/heeft hij een half jaar contract en je raad het al aankomende maandag loopt ie af en ze zijn nu aan het dreigen om het contract niet te verlengen. ik heb de dokter al gebelt om te vragen of ze een brief kunnen schrijven voor zijn werk. donderdag zouden we samen naar een dagje welness gaan kon niet doorgaan voor zijn oor (dit zouden we doen omdat ik zaterdag jarig ben) jammer dat het niet kan begrijpelijk maar merk wel dat ik nou door dit alles helemaal geen zin meer in mijn verjaardag heb. morgen moet ie naar de dokter voor een verwijs brief te krijgen naar de kno ben benieuwd daarna moet ie weer naar de leidinggevende bellen van zijn werk ik hoop echt dat ze alleen maar aan het dreigen zijn. sorry voor het lange verhaal maar moet het gewoon kwijt zit er een beetje helemaal doorheen.
Ik weet niet of jullie lid zijn van de bond??? Want ff uit mijn hoofd gezegd, mag een werkgever niet een week van te voren zeggen dat een contract niet verlengd wordt. Ik weet het niet zeker hoor, dus laat het ff nakijken. Want als dat zo is, scheelt je dat al weer een zorg. Sterkte er mee!!! En beterschap voor je mannetje...
Jeetje, dat is wel een hoop gedoe achter mekaar zeg. Ik herken het helaas wel.. Wij hebben al 4 jaar achter elkaar ongeluk, vooral op gezondheidsgebied van manlief. Hersenvliesontsteking, daardoor in coma gelegen, erna zwaar depressief geworden, 3 x zelfmoordpoging gedaan, al 4 jaar geen zomervakantie gehad etc.. Toch is het enige wat helpt, positief blijven en doorgaan. Vooral nu denken aan leuke dingen en leuke kanten. En wat mij hielp was me omringen met de mensen van wie ik hou, die hebben ons er echt doorheen gesleept. Sterkte!
snap dat je er ff doorheen zit. ma ze mogen je man toch niet zomaar eruit gooie omdat hij ziek is? hoop dat t idd bij dreigen blijft! alvast gefeliciteerd met he verjaardag, mssn kunne jullie een dagje welness doen als hij beter is?
Ik sluit me bij bouncytigger aan wat betreft die week van te voren. Of hij moet via een uitzendburo werken, dan mag het helaas wel. Maar zover ik weet mag je ook niet iemand laten gaan wegens ziekte. Ik weet niet helemaal precies hoe dat in elkaar zit, maar weet wel dat daar regels voor zijn. Daar zou ik me even in verdiepen als ik jou was meid. Misschien dat er inmiddels alweer vanalles veranderd is, dat kan natuurlijk. Hoe dan ook, een heel vervelende situatie, maar wil je sowieso alvast proficiat wensen voor je komende verjaardag!!! Ik hoop dat je evengoed een hele leuke dag mag hebben!!!
oooh jeetje het zit jou ook niet mee. schrok een beetje van je bericht! hoe gaat het nu met jou? is voor jd man natuurlijk een moeilijke en zware periode ma het zal voor jou psychisch ook loodzwaar zijn! dikke digi knuffel voor jou!
In een tijdelijk contract staat eigenlijk altijd een einddatum. Dus in princiepe moet je ervan uitgaan dat dan het contract afloopt. Door met elkaar in gesprek te gaan kun je een verlening afspreken. En dus mag een werkgever op de laatste dag van het contract vermelden dat je contract niet verlengd word. Anders is als hem eerder wel is toegezegt te verlengen. Echter zul je dit moeten kunnen bewijzen. Maar het blijft een enorme naaistreek! En erg asociaal!
Jeetje wat rot zeg! Hoop toch echt dat zijn contract wel verlengd word. Zou idd wel even uitzoeken wat zijn rechten zijn hierin. Heel veel sterkte!
Met mij gaat t opzich redelijk.. Kan niet anders natuurlijk dan doorgaan. Al merk ik wel dat ik echt een beetje op ben nu. Kort van stof, erg moe en wil eigenlijk de hele dag maar mensen om me heen voor de gezelligheid. Hou niet van alleen zitten.. Heb zelf ook even bij een psycholoog gelopen, want heb door alle stress een angststoornis ontwikkelt, maar ondanks dat alles zie ik het wel positief in. We zijn sinds een week verhuisd naar een heerlijke eengezinswoning en dat doet ons ook goed!
knap dat je er zo in staat hoop voor je op snel wat betere tijd. ik weet dat als je je positief insteld dat het dan beter gaat maarja helaas is dit niet het enigste wat op ons pad is gekomen en jammer genoeg blijft het komen. ik denk had altijd gehoopt dat het op ging voor 7 slechte jaren ook 7 goede jaren. maar helaas is het enigste goede dat ik mijn vriend heb ontmoet onze kleine en diertjes hebben gekregen en een andere woning de rest qua spullen en het dagelijks leven is gewoon verrot. dankjewel voor de felicitatie voor mijn verjaardag. ondanks dat ik nou eindelijk als volwassen voor de wet word gezien ja 21 jaar merk ik er niks van. agja we gaan gewoon door en ja dan maar ervan uitgaand dat hij geen werk meer heeft en maar weer gaan zoeken naar werk. ik was al bang dat ze gewoon konden zeggen houdoe en tabbee.
we zitten met het juridisch loket aan de telefoon hij mag gewoon ontslagen worden. wel moeten we kijken aangezien het een medische fout is kunnen we wel dingen verhalen waarschijnlijk bij de dokter.
Heb je helemaal gelijk in. Ik had even fout gelezen, sorry. Dacht dat het om een vast contract ging. Pardon Hoe dan ook, niet leuk zo.
Mijn moeder zegt het altijd "het komt altijd weer goed, maar waarom duurt het soms zo lang!?" Hoop dat jullie snel duidelijkheid hebben meis en wens je man veel gezondheid toe!
Dat moet je wel eerst aantonen he? En pas als dat aangetoond, is krijg je recht op vergoeding. Rotte tijden zo, maar ik kan, na 4 zware jaren, ook zeggen dat positief blijven het enige is wat je kunt doen als keer na keer de minder fijne dingen van het leven jouw kant opkomen... Probeer te kijken naar wat er wel goed is en daar je focus op te leggen. Af en toe even flink van je afklagen en uithuilen bij een ander en daarna hoofd omhoog, schouders recht en er weer tegenaan.