Ons meisje is flink neusverkouden, al meer dan een week. Kan ik er nog iets meer aan doen dan af en toe haar neus leegzuigen? Ze is er soms flink benauwd van --> ademt in haar slaap door de neus en kan dan geen adem halen dus wordt huilend wakker... Ik hoor graag jullie tips.
Mijn zoon is nu ook al 3 x verkouden geweest en is 5 maanden oud. Is erg zielig idd voor zo een kleintje! wat hier erg goed hielp waren: zoutoplossing druppels (pipetjes) van otrivin, zoutoplossing neusspray eigen merk van de etos en idd borstje en ruggetje insmeren met balsem (vicks of luuf voor baby's) Beterschap voor de kleine!
Tim is momenteel ook verkouden, hoest als een kerel die al 30 jaar een pakje per dag rookt, en ademt als een astmapatiënt. Ik zuig 's ochtends en 's avonds zijn neus leeg (overdag KDV) en 1x per neusgat otrivin baby. Ook in ochtend en avond borst + rug met Luuf insmeren. Op zijn kamer heb ik een bakje staan met kokend water waar ik 1 theelepel luuf in heb opgelost. Elke dag wordt ook zijn kamer gelucht om alle bacteriën "de vrijheid te geven". Het begint sinds eergisteren wat los te komen, dus ik hoop dat ie er snel van verlost is
Een ui! Het helpt echt! Doorgesneden in het kamertje zetten. En het raam op een kier. Door de frisse lucht raken ze minder snel verstopt. Als het maar niet toch, dus gordijnen goed dicht. Onze kleine slaapt hele dagen buiten, behalve 's nachts. Ze slaapt heerlijk (en langer) omdat haar neusje vrij is.