Hoi Mijn zoontje net 2 spuugde gister een keer en kreeg koorts 39,8 vandaag is de koorts weg op wat verhoging (net 37,8) na Gister kreeg hij bultjes blaasjes in zijn gezicht vuurrood! en het jeukt hem ook vreselijk.. Nu dacht ik komt vast van de koorts beetje grieperig Maar vandaag heeft ie het weer. Het komt ineens opzetten en alleen op zijn gezicht. Lijkt op begin waterpokken maar hij heeft het alleen in zijn gezicht Ik heb er vaseline op gedaan, en nu word het weer iets minder. Heeft iemand enig idee wat het kan zijn? Alvast bedankt. Groet Dani
Die pakt niet op helaas.. Ik dacht zelf misschien waterpokken maar nu heeft ie geslapen en een zetpil gehad en trekt het weer iets weg.. vind het vreemd..
heel vervelend dat netelroos jeukt ook enorm. Wij hebben toen druppeltjes gekrgen voor onze zoon, dit werkte wel. Was toen weg en niet meer terug gekomen. Blijkt volgens de ha toen bij ons ergens een reactie op te ijn geweest.