Ik ben nu 4 dagen overtijd terwijl ik al 5 mnd een best wel regelmatige cyclus heb. Ik heb vandaag een test gedaan van matcare en van sensitest beiden negatief. Dus lijkt me niet dat ik zwanger ben want die testen schijnen zelfs al 4 dagen van tevoren te kunnen. Nu heb ik al vanaf maandag ongikrampen, soms een tijd en dan weer met vlagen eigenlijk gewoon precies hetzelfde gevoel als wanneer mn menstruatie eraan komt. Denk ook iedere keer dat het zover is maar nee. Het enige wat anders was deze cyclus als anders is dat ik tussen mn ei en NOD geen gevoelige borsten had terwijl ik dat normaal wel altijd heb. Maar ja dacht van iedere cyclus kan weer anders zijn. Nu sinds 2 dagen heb ik wel ineens gevoelige borsten. Wie heeft enig idee wat er aan de hand kan zijn? groetjes Lara
Mijn eisprong was vermoedelijk op 18/19 maart. Ik gebruik altijd ovutesten en heb nooit een knalstreep maar wel duidelijk een iets donkerder streepje dan anders en netje na 14 dagen dan ongi.
Hoi Snoopy Erg frustrerend he als je niet weet hoe het nu zit! Ik ook al drie dagen overtijd.....2 negatieve testen en een regelmatige cyclus van 28/29 dagen. Heb denk ik rond zelfde tijd als jij eisprong gehad, want voel dat meestal wel. Voel verder ook niet echt iets......soms jeuken mn borsten. Ben benieuwd of ik nu toch later ongi wordt....dat gevoel is dr nie echt. Ik hou niet van afwachten........ blergh!
Hoi saazaazebra Ik vind dit inderdaad helemaal niets! Ik bedoel als ik dan niet zwanger ben prima maar dan wil ik ook snel ongi worden! Maar ja wachten is helaas het enigste wat we kunnen doen. Met welke testen heb jij getest?
Heb twee keer getest met zo'n cheape test van de trekpleister (zo'n doosje waar dr 2 in zitten met zo'n pipet). Ik heb nog een duurdere van kruidvats eigen merk in huis. Maar...op al die dingen staat dat ze 99% betrouwbaar zijn, dus zal wel okee zijn. Welke testen heb jij gebruikt dan? Ik wil idd ook gewoon ongi worden of weten dat ik zwanger ben!
Ik heb getest met matcare en sensitest, van beide testen zeggen ze dat je al 4 dagen voor NOD kan testen dus ik zal in ieder geval niet zwanger zijn.
hoi saazaazebra ik had net ergens anders al een vraagje gesteld.. ik zie dat je 3 dagen overtijd bent voel je al iets van symptonen? gr. mij!