hoi meiden, vroeg me af wanneer jullie de intake van de kraamzorg krijgen of hebben gekregen? ik ben namelijk 33 weken zwanger en heb nog steeds niets gehoord. ik zou dus wel graag hebben dat ze wat opschieten want ik moet waarschijnlijk een vervroegde keizersnede en zou graag weten wat ik nog tekort kom voor de uitzetlijst
Hoi Guusje, Ik heb de intake van de kraamzorg gehad met 28 weken zwangerschap. Dit komt ook omdat de feestdagen eraan komen en ze me eerder wilde inplannen. Anders werd het weer erg laat. Anders bel je toch even naar de kraamzorg om te informeren! gr Suzanne
heb net gebeld, wat ik nu te horen kreeg ale: ze zeggen bij de zorgboog dat ik hellemaal niet aangemeld sta bij hun! cz heeft het blijkbaar niet doorgegeven..... ben ondertussen dus wel 33 weken en heb geen kraamzorg ale: ze gingen nu van cz naar de zorgboog bellen. ik ben aanvullend verzekerd en heb dus recht op de volle uren. nu krijg ik waarschijnlijk het minimum of geen kraamzorg. dit kan toch niet :
@ guusje: Sorry, ik had je laatste berichtje nog niet gelezen. Dat kunnen ze toch niet maken lijkt me, het is toch niet jouw fout dat ze je niet hebben aangemeld? Dit is echt flink balen. Hier zit je lekker op te wachten als je hoogzwanger bent, pff..... Hopelijk valt er nog wat te regelen. Succes!
Dat is wel erg schrikken, maar er zal toch nog wel iets te regelen zijn. Aangezien het inderdaad niet jouw fout is. Heel veel succes ermee. gr Suzanne
Ik ben nu 29 weken en 2 dagen, maar heb ook nog geen bericht gehad van ze. Wel een brief gehad met dat ik dus aangemeld ben etc, en boekje met info en kaartje etc, maar er is nog niemand geweest, ik zal ze morgen voor de zekerheid maar ff bellen.
als je dat allemaal geahd hebt ben je gewoon aangemeld hoor. maar ik had niets gehad. ze komt trouwens vandaag al langs en ze boden hun excuses aan
ik heb ook nog niets gehoord maar wel een brief gehad dat ze rond de 33 weken contact zouden opnemen. volgende week dus. Ik heb kraambureau de baker. Nog meer dames?
Het maakt qua verzekering helemaal niet uit hoeveel uur je krijgt. Je krijgt gewoon de hoeveelheid waarvoor je wordt geindiceerd en aan de hand van de beschikbare plaatsen. Leuk als een verzekeraar daarmee promoot, maar in de praktijk zullen ze je daarom echt niet anders behandelen en dus meer uren geven. Ik werd trouwens pas met 36 weken benaderd (nadat ik 3 keer had gebeld).
Balen! Vandaag geen tijd gehad om te bellen, zal moeten wachten tot maandag helaas, maar komt wel goed hoop ik
hmm, balen, hoop dat het toch nog goed komt.. ik weet wel dat ik van de CZ zelf de kraamorg. moest bellen.. maar goed, daar heb je nu niks aan!
Heb gebeld met de kraamzorg, en ik stond op de lijst, ze waren me dus niet vergeten hahah. Als het goed is wordt er volgende week contact met mij opgenomen om langs te komen.
werd afgelopen week al gebeld om de afspraak in te plannen voor 10 maart! Geloof dat ze er hier al vroeg bij zijn dan