Hoi Hoi, Ik ga dadelijk in de kraam werken bij Homecare. Ik vroeg me af of iemand van jullie daar al kraamzorg van gehad heeft en hoe dat bevallen is (positief of negatief). Graag hoop ik op vele ervaringen. Gr. Bianca
Homecare is mij prima bevallen de 1e keer. Nu ik weer zwanger ben heb ik weer homecare ingeschakeld en dat zegt toch wel wat! Heb zelfs nog contact met de kraamhulp van toen en als het goed is komt zij nu weer kramen! Succes met je nieuwe baan!
Hier nog iemand met goede ervaringen met Homecare. Bij Piet had ik een leuke, vlotte kraamhulp, die erg attent was. Zelfs na de bevalling hebben we contact gehouden. Helaas is ze ergens anders gaan werken, een half jaar na mijn bevalling, anders had ik zeker weer om haar gevraagd. Ik heb nu aangegeven dat ik graag een jong, vlot en niet te moeilijk iemand wil hebben. Ook heb ik aangegeven dat ik best een stagiaire mee wil laten kijken, als ze maar niet oerdom of vervelend is.
Leuk meiden. Misschien kom ik wel bij iemand van jullie hihihi. Mijn werk is vandaag begonnen. Maar nog niet gebeld. Zit in spanning af te wachten. Gelukkig mag en kan ik wel dingen voor mezelf gaan doen.