bedankt voor de tips ga morgen roosvice rode vruchten en de kabouterthee. en dan maar kijken of ze het drinkt. fruit heb ik al in geslagen.
En nu nog lekker genieten van je vakantie Tanna! Veel plezier! @ Saskia die thee ga ik aanschaffen, ben benieuwd!
Hier ook verborgen reflux, we hebben eerst zantac gebruikt maar konden rond de 6 mnd met alleen flink wat JBPM uit de voeten! Wel heeft Saar tot ze 11 mnd niet op haar buik willen liggen, ws daardoor (of mede daardoor) heeft ze nu een motorische achterstand. Dat is een flink nadeel. Bij ons was het rond 11 mnd dat ik de JBPM heb afgebouwd en ze lijkt er nu vrijwel geen last meer van te hebben! sins 11 mnd wil ze ook weer op haar buik liggen maar heeft veel in te halen!
@imke: dat gaat dan ineens wel heel snel hoor hier ging ze vanaf de meds ineens met sprongen vooruit en nu kijkt ze erg veel af van andere kindjes.. dan wil ze dat OOK dus het trekt vast wel goed bij
Herkenbaar, dat op de buik liggen is idd hier ook nooit echt haar favoriete houding geweest. Maar de laatste tijd gaat ze steeds zelf vanuit zitten liggen en is ze druk bezig op haar buik. Ik laat haar lekker begaan en als het te echt erg wordt met kokhalzen en terugslikken dan zet ik ze weer recht. Maar ook dan ligt ze binnen de korste keren weer. Als het echt superonprettig zou voelen dan zou ze niet zelf willen liggen denk ik dan maar.
Hoi, Ons zoontje is al ruim anderhalf geweest en krijgt nog vier keer per dag Zantac. We weten ook niet wanneer het over gaat, hij is er veel ziek van. Hopelijk duurt het voor jullie kindje niet zo lang. Wij kwamen er ook pas bij de leeftijd van 1 jaar achter dat hij zo erg een verborgen reflux had. Ons zoontje krijgt gewoon vast voedsel, niet eens meer potjes en nog blijft de reflux. Groetjes Diana
Jeetje Diana, hoe komt het dat jullie daar zo laat achter zijn gekomen? Wat vervelend dat hij er ook veel ziek van is. Waar heeft hij dan last van?