BV afbouwen

Discussie in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' gestart door Charlotjesmits, 6 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Charlotjesmits

    Charlotjesmits Nieuw lid

    6 jul 2014
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou graag BV afbouwen tot ons dochter 3 maand is en als het lukt alleen met smorgens en savonds BV (afgekolfd ) en de rest groentepap en KV ( eerste dochter at ook aan 3,5 maand groentepap maar meteen KV , mijn BV was meteen gedaan met als gevolg pijnlijke borsten)
    Maar hoe doe je dat ?

    Ik geef 9 x per dag en 1 x snachts
    Wanneer moet je vervangen door kV ?
    Normaal neemt dat weken in beslag heb ik gehoord
    Ik wil nog 7 weken BV geven en ondertussen afbouwen
     
  2. Heidi Akkers

    Heidi Akkers Fanatiek lid

    30 jun 2008
    2.754
    0
    0
    lactatiekundige
    Gelderland
    Wanneer je nu start met afbouwen zou je een voeding per week kunnen vervangen. Hoe meer voedingen je afbouwt, hoe sneller het kan gaan: het zou dus kunnen zijn dat je na het vervangen van 4 voedingen veel sneller kunt afbouwen en kortere tijd tussen vervangen van voedingen in kunt hebben.

    3.5 maanden is erg vroeg om met groentenpap te starten, mogelijk dat je voeding destijds terugliep omdat je kindje doordat het groentenpap kreeg minder aan de borst stimuleerde. Op deze leeftijd is een groentenpap eigenlijk nog geen vervanger van een melkvoeding, tot 6 maanden komt de groenten pap er naast, niet in plaats van.

    Vraag ook bij je consultatiebureau tegen die tijd!
    Veel succes en geniet van je kindjes!
     

Deel Deze Pagina