Kan je niet met zekerheid zeggen meis! Er zijn vrouwen waar het echt 14 dagen zit ivm trage afbouw. Maar dan had het streepje echt een tuurstreep moeten zijn en dat is dit niet. Dus ben het eens met je gefeliciteerd 😇
Kan best dat je een hematoom hebt, of het ergste, menstruatie op komst en vruchtje niet goed. Maar gezien de geen krampen en je blaasontsteking, denk ik een combi van. Het is enorm frustrerend dit en zeker nu met de feestdagen . Zijn je krampen wel al iets minder itt gisteren? Hooelijk stopt het bloeden snel meis!
Helaas zeggen duidelijk wordende testen niks over een doorgaande zwangerschap . Niet om heel negatief te zijn, maar het is helaas een feit. Snap dat je doortest hoor, deed ik ook. Zou toch de gynaecoloog bellen als het bloeden aanhoudt meis. Zij kunnen dmv een inwendige echo kijken of de bloeding vanuit de baarmoeder komt, hoe je endometrium eruit ziet (baarmoedersijmvlies). En bovenal kan het je enigszins wat gaan geruststellen als het niet vanuit je baarmoeder komt. Hier was het heel verdrietig te horen dat het niet goed zat en er bloed in m'n BM zat en m'n slijmvlies al verdund was en duiden op. De keer bij m'n jongste dochtertje, zagen we dus een hematoom, maar wel kindje met kloppend hartje. En die testen liepen dus amper op, was heel bizar. Mijn advies is toch om bij deze enorme onzekerheid overleg te hebben met zkh en evt bloeding vanuit BM uit te sluiten en een mogelijke BBZ.
Hopelijk stopt die bloeding snel meis! Maar kan ook echt van je blaas af komen helaas..... Laten we het vooralsnog daarop houden!
Hoe is het met iedereen. Genieten jullie wel een beetje van de kerst? Ik heb even getest vandaag ik wilde even niet haha
Hey meiden, met mij gaat het goed, heb de 1e spuit gistere alweer gezet, merkte toch dat ik er erg tegenop zat en baalde dat ik het weer moest ondergaan, ik ben natuurlijk alleen en moet het ook zelf doen. Ik had gistere wel een goed gesprek en heb alles kunnen bespreken, ze willen best een gecontroleerde cyclus doen net bloedonderzoeken en echo's dat betekend dan wel dat ik een cyclus moet overslaan maar geb wel besloten omdat te gaan doen na deze poging.( hopelijk niet nodig )mijn cyclus is nu 24 dagen en ze vond ook dat ik nu wel snel ongesteld was geworden na de inseminatie. Ik had een kleine cyste aan de linker kant maar dat was geen rede voor zorgen zei ze. We gaan er weer voor al merk ik dat ik het steeds zwaarder vind worden nu met poging 12 dat ik niet weet hoe lang mijn adem nog is.... Goed dat je even niet hebt getest melody, ik duim zo hard voor je. Hoop dat het goed gaat met sas... En hoe gaat het met jou Juna en nurrie.... En de rest...
Hier is het goed hoor 2 smilies al gehad sinds gisteren en vandaag Knap dat je niet hebt getest? Morgen wel?
O ezA wat spannend weer! Vindt het wel een verstandige keuze van je. Al zal de keuze dubbel zijn en dubbel voelen. Babywish, ook spannend, doen jullie oi, iui of ivf/icsi? Melody, knap hoor even niet testen! Hoe is het met je buikje en de bloedingen? Hier 2 zieke kids met buikgriep . Hele fijne kerst dus
Ah babii wat sneu zeg, zal je altijd zien met dat soort dagen😩Hopelijk knappen ze snel weer op!
Verstandige keuze denk ik Eza! Spannend weer... zeker omdat je het alleen moet doen. Babiwish wat spannend zeg ik blijf het volgen! Ik ga morgen weer testen ben benieuwd en dan maandag mket ik ziekenhuis bellen en doorgeven of de test natie of positief is dus nog 2 dagen pff zenuwslopend maar ach voor vandaag laat ik het even los. Ik bloed nog steeds gewoon en heb geen buikpijn. Wel heb ik gewone menstruatie krampjes maar dan net anders hahha we gaan het zien maandag Babbii wat sneu dat je kids buikgriep hebben,zeker nu met de kerst ik hoop dat ze snel opknappen en dat jullie nog een beetje kunnen genieten van de kerst. Ik ben ook benieuwd hoe het met sas is! En de rest Hoe is het met jullie?
He meiden! Vanmorgen weer in het ziekenhuis geweest. Voordeel van kerst is dat de arts alle tijd had, en nam! Meteen een echo gemaakt, waarop al snel een vruchtzakje op de goede plek te zien was, met een duidelijk wit ringetje er omheen. Dat is heel positief. Ik ben dus duidelijk zwanger en het groeit! Alleen is het vruchtje te klein voor de 5+1 weken die ik zanger zou moeten zijn. Hij gokte op 4+3/4 week. Omdat we weten wanneer de pregnyl gezet is, rekenen ze terug aan die datum, en dan klopt het dus niet! De twee eitjes die gestimuleerd zijn, zijn door de pregnyl niet geklapt, die zijn nog zichtbaar, en vergroot. Er waren voor de pregnyl 2 duidelijke kanshebbers, en 1 grensgeval. Dus de zwangerschap zou van het grensgeval moeten komen! Hoe dit kan snapt de arts ook echt niet, schijnt heel bijzonder te zijn. Zeker omdat mijn hcg wel hoger is dan het met 4,5 week zwangerschap moet zijn. Dus verschillende scenario's nu mogelijk: 1: Pregnyl heeft pas later gewerkt, of niet, maar een natuurlijke eisprong. Maar gewoon zwanger geworden maar iets later dan gedacht. 2: HCG zo hoog door tweelingzwangerschap. Kan dat er nu maar 1 zichtbaar is omdat het nog zo klein is, of er zit er 1 goed, en 1 alsnog verkeerd (buitenbaarmoederlijk) 3: Gewoon 1 kindje, maar ontwikkeling loopt niet goed. 4: gezond kindje Pff, het kan dus nog alle kanten op. Het acute gevaar is verminderd, maar de spanning blijft en de arts durft ook echt geen uitkomst in te schatten. Ik mag nog steeds geen moment alleen zijn en moet direct bellen als er iets veranderd, wat ik ook zeker zal doen!!
Zojuist ook al de labuitslagen gehad! De zwangerschapswaarden zijn weer verdubbeld, dus heel positief! Alle andere waardes ook erg netjes. Het is heel dubbel, maar we beginnen wat hoop te krijgen..
Dat is heel fijn maar ik snap dat je nog niet helemaal blij kan zijn maar het begin is er.. Hopelijk zet het allemaal op een positieve manier door Fijn dat je even wat liet horen
Beterschap voor je kindjes babii.. Ik krijg geen behandelingen meer helaas of ja het is gebeurt, gisteren was mijn verjaardag 43 jaar.. Na mijn missed abortion is de kinderwens in volornaat terug gekomen.. was zo blij dat we in maart 2014 een kloppend hartje zagen.. Maar op 22 april was er niks meer geen kloppend hartje het was een miskraam die niet was gekomen.. ik was kapot ten einde raad.. Konden in september terecht bij de kliniek want in het ziekenhuis behandelen ze je niet meer als je 41 jaar bent.. (dus helaas).. de kliniek zag het wel zitten alhoewel mijn amh waarde bij aanvang wel maar 0.6 was maar ik was behandelbaar.. Helaas eerst die stomme iui's maar die leverde niks op ja heel veel stress. wacht maand van mei toen mocht ik eindelijk ivf leek op een succes maar helaas... ik mocht er even van genieten precies 1 dag of zo toe ging ik meeer en meer bloeden en daar was de gevreesde miskraam ... toen nog een ander protocol maar meer dan 2 eitjes kwamen er niet, dus dat was ook geen succes.. Op naar de icsi (die kwam er helaas nooit) want tijdens het nieuwe antagonisten protocol zijn mijn eitjes zelf gesprongen cetrotide werkte dus niet.. en ja daar was het de hoop van een mede mama in de mmm die had ideeen en die hebben we uitgeprobeerd en het leek succesvol.. Ik heb toch de pregnyl gezet en ik heb de utrobollen gebruikt.. een licht streepje maar meer dan dat was er niet.. het werd een wederom een miskraam toen de kans op nog is icsi maar ik zag dat niet meer zitten het werd me allemaal teveel maar goed ik heb het tabee gezegd.. Ik heb clomid geprobeerd maar dat liep ook uit op stresssssssssssssss dus ik heb de mmm tabee gezegd.. Dus wat ons rest is de natural way... verder niks meer geen spuiten geen niks.. Heb dus gisteren op mijn verjaardag een geplast en vandaag nog een dus wie weet dat over 14 dagen een wonder is geschied we gaan het mee maken... Dit was mijn verhaal sorry als het wat zeurderig overkomt is niet de bedoeling ik ben sterk.. en heb weer de kracht gevonden om verder te gaan, maar dan op de natuurlijke weg