Sophie hoest best erg,overdag bijna niet maar s'avonds en s'nachts wel,nu heb ik balsoclase zetpillen voor de hoest gehaald,staat er op 1 tot 3 jaar...nu si ze pas bijna 9 maanden,in de bijsluiter staat vanaf 10 kg,nu was zij 8 okt 8710...dus ik den k nu iest boven de 9 kilo...zou ik dit wel gebruiken? Ze houdt zichzelf heel de nacht wakker...heb al tussikind maar dat helpt niet ... Wat denken jullie? Groetjes,
Ik zou dit wel gebruiken denk niet dat het echt kwaad kan. Mijn kleine was ook ziek en kreeg ook an de dokter 120 mg zetpillen terwijl als je bij de apotheek koopt ze maar 60 mogen. Dat helpt mijn kleine niet en de 120 wel. Maar ik gebruik ze bijna niet meer... Wil haar lichaam niet overbelasten met medicijnen. Alleen als het niet anders kan gebruik ik het.
Heb je ook helemaal gelijk in,ik gebruik het ook pas echt als het echt nodig is,ik heb ze nu in huis gehaald om dat het weekend weer voor de deur staat en ik niet zonder wil zitten... Groetjes,
toen mijn zoontje jonger was dan 1 heb ik ze ook verschillende keren gebruikt op dokters advies. die had ze voor geschreven voor 1x daags in de avond voor hij naar bed ging gaf ik hem en dit hielp bij hrm goed. ook smeerde ik hem in met baby luuf.
Zonder overleg met de huisarts of apotheker zou ik ze dus niet gebruiken. Want er zit nl een stof in met een hoestdempende werking, maar die stof kan ook versuffen waardoor een kindje in een te diepe slaap terecht kan komen als de dosis te hoog is, met alle gevolgen van dien (wiegedood bijv).