Weet iemand hier wat er in het kraampakket van Zilveren Kruis/Achmea zit? Ik hoor nl. dat er in sommige pakketten een tummytub in zit. En krenterig als ik soms ben, ik zou het zonde vinden als ik net iets gekocht heb en het zit dan ook in mijn pakket.
Sorry ben bij het VGZ verzekerd. Voor degene die het willen weten, van hen krijg je een luiertas. Een hele leuke, limegroen met een heel leuk zeiltje erin (voor het verschonen). En geen grote reclame erop, enkel een ritslabel waar VGZ opstaat. Maar ik had natuurlijk al een luiertas bij de kinderwagen besteld . Nou ja heb ik altijd een reserve. Silly
Ow, Silly, fijn dat je het hier neer zet. Ik ben ook verzekerd bij VGZ en nog op zoek naar een luiertas. Ik geloof dat ik dat nu nog even uitstel, hihi.
Er zat bij mij geen tummy tub in. De kadootjes waren een Tekko (knuffel/spuugdoek combi) en een boekje over kinderongelukjes oid. Je krijgt het pakket al vrij vroeg, dus je kunt ook even afwachten wat erin zit en dan pas evt een tummy kopen.
Toen ik het kraampakket kreeg van OZ (dat is vorige jaar januari geweest) toen zaten er geen bijzonderheden bij. Alleen heftige dingen voor bevallen!
Toen ik 6 jaar geleden zwanger was, kreeg ik me pakket idd in een soort tummy tub (Shantala), van Zilveren Kruis. Maar geloof dat dat nu niet meer zo is hoor. Even afwachten nog! Gr. Cellie.
Afwachten is inderdaad het verstandigst maar dat is niet mijn beste kant. Nou ja, het komt vanzelf wel mijn kant op, dat pakket.
Aanvragen van het Kraampakket Heeft u de aanvullende verzekering Beter Af Plus Polis met 2 of meer sterren afgesloten? Dan ontvangt u in de zevende maand van uw zwangerschap gratis een kraampakket van Zilveren Kruis Achmea. In het kraampakket vindt u medische artikelen die nodig zijn bij en na de bevalling. De artikelen, zoals een navelklemmetje, watten en matrasbescherming, voldoen aan onze hoge kwaliteitseisen. Het assortiment is in overleg met verloskundigen samengesteld. Het pakket bevat ook een cadeautje voor u en uw baby. Het kraampakket ontvangt u in een praktische kunststof opbergbox! Heeft u uw relatienummer bij de hand? U heeft dit nodig om nu een kraampakket aan te vragen. Dit staat op de site van zilverenkruis
Jaren terug toen mijn oudste geboren werd (wow klinkt ver weg : ) ) Toen meen ik me te herrinneren dat het een boxkleed was. En dan die box. Bij ons in de vorm van een schatkist. Wel leuk. Maar wat het nu is?
Graag gedaan. Zou ook nog even wachten als ik jou was. Misschien vind jij er wel niks aan maar dan kan je alsnog een luiertas kopen; die hebben ze toch overal op voorraad. Silly
vorig jaar kreeg ik het pakket van zilveren kruis en toen zat er een blauw knuffeltje in. Een konijntje dacht ik...en anders een hele vreemde hond hihi
Hadden jullie ook dat er pas zo laat contact met je wordt opgenomen over de kraamzorg? ik heb al voor mijn 12e week gebeld naar het Zilveren Kruis en zou dan binnen vijf tot 10 weken worden teruggebelt...is dit normaal?
Ik heb ook nog steeds niks gehoord over de kraamzorg maar ik heb een paar weken geleden gebeld en er was wat mis gegaan. Er stond in de computer dat ik al gebeld en helemaal geinformeerd was nou dat is dus niet waar maar als het goed is krijg ik nu binnenkort bericht. Die vrouw wie ik nu aan de telefoon had vond het ook maar raar en heeft diegene wie mijn gegevens heeft opgenomen aangesproken want zij had in de computer geschreven dat ik al bericht had gehad. Ik heb vorige week wel bericht gehad over het kraampakket dus volgens mij hebben ze het nu wel goed gedaan,maar als ik over een week of 2 nog geen bericht heb gekregen over de kraamzorg ga ik weer bellen.
Lijkt mij wel. Je kraamzorg heb je pas nodig als je bevallen bent. Als je dan jouw 12e week optelt bij 10 weken later een reactie dan zit je nog maar in je 22ste week. Vroeg zat dus lijkt mij.
Hoihoi, Ik zit bij IZZ en kreeg vorige week mijn pakket. Naast alle 'enge nuttige' dingen zat er bij mij ook een luiertas is. Een paarse die je op je rug kunt dragen, dus met twee hengsels. Een uitklapbaar verschoon matrasje en er zat alleen reclame aan de binnenkant. Ook ik had er al een in huis, maar een reserve kan nooit kwaad. Succes Berber (27 wk, 4 dgn)
Ik zit ook bij cz en weet alleen dat je zetje zebra krijgt ik denk dat dat een knuffeltje is.... Maar jullie hebben het over 'de standaar dingen' maar ik heb geen idee wat ik me daarbij moet voorstellen. Kan iemand dat vertellen..wat zit er precies in?? groetjes Debby
Wat de standaardinhoud is, staat bijna altijd op de site van je verzekeraar. De inhoud van Zilveren Kruis staat in dit topic op de eerste blz.