Als je niet anders kan is het nog een hele slechte oplossing, als ik niet anders kon zou ik het risico niet nemen. Of je nu dagelijks fietst of bijna niet, dat maakt geen reet uit, daar wordt het echt niet veiliger van hoor !
Nou, ik heb zelf eigenlijk niet met de rugdrager gefietst, maar mijn man. HEt is een heel stevig ding, met een metalen frame, erg stabiel. We gebruiken hem nu nog steeds tijdens wandelingen. Zoontje is inmiddels bijna 2,5 en doordat hij goed verstelbaar is, past het nog steeds prima. Oh, en ik ben trouwens nog nooit achterover van m'n fiets gevallen, vandaar dat het wij er destijds ook niet echt gevaar in hebben gezien.
Er is al erder een onderwerp op zp hierover geweest en het blijft zo doorgaan, nog wel 20 pagina's als het tegenzit, de 1 vindt dit en de ander dat. Iedereen doet toch zn eigen ding en kopieert en plakt slecht onderbouwde kreten via google om dat te "ondersteunen". Deze discussie is al een tijdje zinloos.
Een discussie is juist zinvol; maar omdat jouw mening wat afwijkt van de rest vind jij hem zinloos! Ik heb nog een zinnige opmerking voor de mensen met rijbewijs en zonder auto: GREENWHEELS, maar is vast duurder dan de bus als kinderen onder de 4 jaar gratis reizen!
Het is zinloos omdat de een eenmaal een andere mening heeft en je zo eindeloos kan discussieren Bovendien begon het topic met een vraag, die is allang benantwoord.
Een discussie is een uitwisseling van gedachten, meningen. Wat zou de wereld simpel zijn als iedereen overal hetzelfde over dacht!
Ook als iederen steeds in herhaling valt? Nou, dan verschillen we nog ergens van mening over. Iedereen heft uitgebreid gezegd wat ze vindt, voordat je het weet gaan mensen elkaar de meningen proberen opdringen, heb dat vaak gezin in zulke topics.
Ik geef het op; je wilt gewoon je zin doordrijven ben ik nu ook van mening. Als jij het veilig vindt om met een buikdrager te fietsen en dus risico's loopt, dan moet je dat vooral doen! Mij heb je niet kunnen overtuigen dat het niet gevaarlijk is!
Ehh... volgensmij mis je mijn punt Ik wil je helemaal niet overtuigen, ik zeg toch net dat ieder zn mening heeft en daar bij blijft en dat de discussie die "wij" voerden daarom dus zinloos is. Je bent blijkbaar zo geirriteerd door mij dat je niet eens meer ziet wat ik nou werkelijk bedoelde in mijn laatste posts, dat we van elkaar accepteren dat we verschillende meningen hebben en het gediscussieer dus afsluiten.
Nou ja zeg, ik wilde op een normale manier, na misschien idd wat doordraven (beetje van beide kanten) dat we het er bij moeten laten, dat iedereen gewoon een eigen mening heeft. Blijkbaar is er zo'n oordeel over me dat het niet meer uitmaakt wat ik zeg, erg jammer.
Dat blijken auto's te zijn die om de zoveel meter ergens op straat staan en die je kan reserveren met een pasje en een code of zoiets, moet het nog eens verder uitzoeken, maar dat lijkt mij dus wel wat!
Oh ja, daar heb ik inderdaad wel eens van gehoord! Volgens mij is er in Amsterdam ook een dergelijk systeem, of het staat in de planning...
Zag vd week ook een papa fietsen met een MC achterop, wat vreselijk eng vind ik dat! Vraag me af hoe ik het straks moet gaan doen, mijn enige vervoersmiddel is ook een fiets
Maxi-cosi achterop is niet eng, dan zitten ze lekker beschermd in de cosi, lijkt me een goede oplossing..