Hoi hoi! Ik ben heel benieuwd of je door omstandigheden op je werk ( (zwaar) tillen, veel bukken, enz.) een mindere groei van je buik hebt? Mijn vriendin is tegelijkertijd met mij uitgerekend, maar als ik haar buik zie.....!! Iedereen zegt ook tegen me: 'Je hebt een mooi bescheiden buikje voor het aantal weken dat je zwanger bent' (ik ben 24 weken zwanger). Ik weet dat niet iedereen even veel en even hard groeit, maar de laatste paar weken maken mijn werkomstandigheden het er niet makkelijker op en ik vroeg me of af ik hierdoor ook een wat kleine buik kan hebben?!
Ik heb administratief werk en ook een bescheiden buik. Ik ben 37 weken zwanger, maar de meeste gokken net ergens rond de 28 a 30 weken. Ik denk dat je werk er niks mee te maken heeft. Oh ja, nog een leuk detail. Onze knul is qua groei wel boven gemiddeld en mijn buik dus niet.
ik werk in de verpleging maar kreeg vandaag te horen dat mijn baarmoeder een week voor loopt... Maar dat mijn kleine is of extra vruchtwater was nu niet te bepalen..
Het ligt ook echt aan je bouw, bij mij duurde het echt tot week 35 tot je echt een dikke buik zag.. maar de gyneacoloog dacht dat het kwam omdat ik 1.80 ben en ja als het kindje in de lengte groeit en niet naar voren, dan is er ook niks te redden Nu moet ik wel zeggen als ik voor een 2e ga dat ik dan ook wel stiekem hoop dat mijn buik veel groter is! Wel 1 nadeel toen die laatste 2 weken mijn buik ging groeien(ze is met 36 weken geboren) toen kreeg ik ook in 1 keer striae echt op het laatste moment! Dat was wel zwaar K*t.