Mijn dochtertje heeft het vooral op haar borst en rug Wat kan je eraan doen het schijnt ook wat te jeuken maar door mentholpoeder of talkpoeder lijkt het alleen maar erger te worden!
Mijn zoontje heeft het ook, maar dan vooral in zn holtes (elleboog en oksels). Volgens mij vind ik het erger voor hem dan hijzelf haha al lijkt hij er af en toe wel last van te hebben. Ik had juist gelezen dat je er niks op moet smeren ofzo, en vooral geen talkpoeder omdat het dan gaat stikken. Maar als er nog andere mama's met tips zijn hoor ik dat ook graag
Hier ook in nek en borst. Ok doe er niets aan, nog niets gevonden wat helpt. Ja wat koeler weer... Daar hopen we dan maar op!
Wij wmeren lannette creme met 50% vaseline. Verder zo min mogelijk aan, snachts uw het erg warm op zijn kamer en slaapt hij in de luier.
Elke dag douchen, en met zo min mogelijk kleren laten slapen. Als het nat is goed afdrogen, vooral niks op smeren, werd hier alleen erger van. En als het kan vooral naakt laten spelen
Toen mijn zoontje het erg had, hebben we via de HA post er zalf voor gekregen. Dat hielp hem wel tegen de jeuk. Verder bovenstaande tips volgen!
Vaseline kan nooit geen kwaad natuurlijk! Maar ik zou die romper er niet onder doen, mijn zoontje ligt ook in een zomerslaapzak wel alleen met een luier. Overdag ook alleen een luier aan als we thuis zijn. Hier gelukkig geen last van warmte uitslag
Ik smeer er niks op. Ik probeer het zoveel mogelijk te luchten en af en toe lekker even deppen met een koud washandje, dat lijkt ze wel heel lekker te vinden.