Ik heb sinds gisteravond het idee dat ik last heb van menstruatie pijn... Wie weet wat dit is of heeft dit ook mee gemaakt voor de bevalling? Ik ben er nu steeds onzeker over! Morgen moet ik na de vk toen en ga het wel aangeven maar ben benieuwt of hier meer vrouwen last van hebben en misschien........ Ik hoor het graag!
Waarschijnlijk krijg je wat last van voorweeen. Dit zegt niet dat je bevalling al bezig is helaas. Je lichaam bereid zich voor op wat er gat komen. Bij de ene is dit pas eind het einde de ander heeft er rond 8 maanden al last van.
Ik heb ook vaak 's avonds last van menstruatie pijn, in mijn buik en rug. Ik vraag me af of dat wel goed is bij bijna 26 weken.
Daar heb ik ook al een aantal dagen last van. Mijn vk zegt dat het voorweeen zijn of indalingsweeen. In ieder geval helpt het je lijf voor te bereiden op de bevaling. Maar zegt nog niets over wanneer het begint (helaas)
Ik heb er ook last van, vooral 's nachts. De vk had de laatste keer al heel belangstellend gevraagd of ik er last van had, ivm het indalen van de baby. Toen had ik er geen last van, maar nu dus inmiddels wel. Liefs Petra
Mijn kleintje was al helemaal ingedaald dus dat zal het dan denk ik ook niet zijn... Dat toch de voorweeën denk ik!
Hoi Mootje, ik kan me van mijn eerste zwangerschap herinneren dat ik dat gevoel ook hevig had een week voor dat ik van ons eerste kindje ben bevallen. Ik had er voorl last van als ik druk bezig was geweest en het 's avonds rustig was. Soms zo erg dat ik dacht: ojee nu gaat het gebeuren. eeen week later was onze kleine meid er. Mocht je het niet vertrouwen dan even de VK bellen. verder wens ik je veel sterkte toe want nog even en je mag het kleine wonder ruiken zien en horen. groetjes
Ik heb het ook. Vannacht heb ik er ook lichte weeën bij gekregen, maar helaas zijn die ook alweer gestopt. Allemaal oefenwerk!