angela, morgen weer een echo?fijn zeg. zo vervelend dat ik als ik in verschillende groepjes mee klets niet goed kan onthouden wanneer er wie een echo krijgt ed. hier nog rustig op t wachtbankje. niet echt kwaaltjes ofzow maar probeer er niet op te letten. probeer ook niet na te gaan of ik een innesteling heb. denk dat ik een week voor nod weer erg mezelf in de weg zit. maar ga net daarna op vakantie dus hopelijk leid dat af. zit nog half met mn ongi als ik op vakantie ga maarja
Dank je wel dames.. Ik zat inderdaad bij het clubje van september was namelijk 7 september uitgerekend.. ( Ik heb de ovulatie testen Van cb weten jullie of die Goed zijn.. Wil alleen kijken of me ei ook precies op e zelfde dag komt..
ik denk dat cb wel goed maar die zijn volgens mij best duur toch? ik heb dipsticks vab 123 zwangerschapspagina. milan je naam kwam me bekend voor. ik zat ook bij de septmber. heb zelfs de club aangemaakt haha. maar werd toen 5 wk terug gezet dus hoorde toen bij oktober
Jeetje kell84.. Ook erg.. Ja heb erg lang mee gepraat met de dames maar helaas is me zoontje geboren met 23 weken.. ja je hoort wel meer mensen dien gelijk zwanger zijn na een miskraam of bevalling.. Ik ben echt benieuwd met Brett waren we na 5 maanden zwanger.. De gynaecoloog heeft ook groen licht gegeven en mijn vriend en ik willen zo graag weer proberen voor een derde onze wens is zo groot.. Dus gaan wij er ook weer voor.. Ja die zijn inderdaad erg duur 32,95 per 7 testen schrok me rot Maarja... Mag ik vragen wat die pendels betekend bij jou?
ik vond het nog steeds erg rot maar ben wel blij dat ik bij 8 weken.een mk heb gehad en niet in jouw situatie zit. die pendels betekenen dat iemand voor mij gependeld heeft. eerste deel is de maand waarin ik zwanger zou raken en de 2e van welk geslacht. helaas is de 1e pendel niet uitgekomen. ja voor 7 stuks is dat zowiezo veel. vooral omdat je er in 1 maand best veel gebruikt. ik heb er 60 ofzow voor 25 euro.
Wat heb jij veel meegemaakt Milan2009...ik ben er stil van. Ik had een ma bij 8 weken, toch heel anders dan bij jou. Natuurlijk had (en heb) ik er verdriet van, maar als je al zover bent, kan ik me voorstellen dat je écht afscheid neemt van een kindje. Ik hoop dat je in de toekomst alle geluk gegund is! Hier beginnen de zenuwen voor morgenochtend. Om 9.45 uur heb ik een echo. Ik hoop zo dat het deze keer allemaal goed is!
Ja.. Helaas is het bij ons mis gegaan met 23 weken door die hemathoom blehh.. We missen brett verschrikkelijk.. Ik denk dat het allebei verschrikkelijk is alleen ik had al een naam enzo en moes ook gewoon bevallen en me kindje laten cremeren Wat leuk dat jij weer zwanger ben.. Gefeliciteerd.. Heb je er lang over gedaan na je mk?
Hey dames, even snel een goed berichtje. Zie onze frummel: http://www.zwangerschapspagina.nl/me...ture59937.html Op de foto zie je het vooraanzicht, 2 armpjes en zijn beentjes heeft hij opgetrokken. onder die twee zwarte vlekken (op zijn hoofdje) zie je al zijn oogjes en gezichtje. Nou ja, de echoscopiste zag het...ik moet nog oefenen hihi Onze frummel groeit heel goed, vandaag precies op schema 12 weken en 5 dagen. We hebben zelfs zijn hartje gehoord! <3 Ben helemaal in love! Ik kan nu ook langzaam gaan genieten en voorzichtig op die roze wolk klimmen. Zijn hartje klopt nu al vanaf 6 weken, hopelijk blijft het goed gaan. Over 3 weken heb ik weer een afspraak, helaas dit x geen echo. Vandaag ook voor de 1e keer een uitwendige echo gehad. Was toch echt wel fijner dan inwendig alleen jammer dat de echo's dan minder scherp zijn. xx
Flash, gefeliciteeeeerd! Super om te horen, ga nu maar lekker op die wolk zitten Milan, ik ben op 28 nov vorig jaar gecuretteerd, en op 16 mei testte ik positief. Het duurde bij mij lang voordat mijn cyclus weer op gang kwam; pas 9 wk na de ingreep.
Dankjewel wel Flashy, ben de uurtjes al aan het aftellen Ik ga zo de badkamer maar poetsen, had ik eigenlijk van het weekend willen doen maar toen was ik te moe en nu is het mooie afleiding, haha!
hallo dames weer wat drukker hier milan wat verschrikkelijk wat jij heb mee gemaakt heel veel sterkte roan heel veel succes morgen zal wel goed komen en probeer te genieten flash mooie echo hier nog druk aan het wachten volgens ff zou ik me ei op dag 13 hebben gehad,wel een stippellijn dus die weet het zonder gebruik van ovutesten toch ook niet zo zeker bij mij haha maar heb ze deze x niet gebruikt (vind ik knap van mezelf) ik denk alleen zelf dat ik hem op dag 12 heb gehad toen werd ik wakker en had veel buikpijn dus was zelf alweer overtuigd dat dat mijn ei was. (maar mijn lichaam heeft me al vaker voor de gek gehouden) kell jij ook weer succes met wachten iemand eigenlijk nog wat van sun gehoord? xx
Net terug: weer verkeerd, hartje weer gestopt. Ik ben zo verschrikkelijk verdrietig, wat een klap. Ik weet ff niet hoe ik nu verder moet.
Roan, wat vreselijk! Ik huil met je mee! Ik heb er geen woorden voor..... Heel veel sterkte! Ik weet echt niet wat ik moet zeggen... Het spijt me. Heel veel steun en kracht toegewenst! Xx
oooh roan, wat erg zeg. krijg ook ff kippenvel. wat klote zeg. weet ff niet wat ik zeggen moet. veel sterkte dikke kus
wat verschrikkelijk roan weet ff niet wat ik moet zeggen heel veel sterkte de komende tijd *knuffel* xx
Ik ben net terug uit het ziekenhuis. In eerste instantie had ik gister met de gyn afgesproken voor volgende week dinsdag, voor een controle echo en om te bespreken hoe nu verder. Maar ik werd vanochtend wakker en dacht: zo lang kan ik niet wachten, ik wil weten waar ik aan toe ben. Ik heb echt een super gyn, die gewoon vanuit de verloskamers speciaal voor mij even spreekuur hield. We hebben een goed gesprek gehad en ik heb besloten om nogmaals voor een curettage te gaan. Ik heb er geen vertrouwen in dat het vruchtje vanzelf loskomt en ik wil er niet mee blijven rondlopen. Helaas kan ik pas volgende week woensdag terecht de vorige keer kon ik dezelfde week nog. Maargoed, dat is niet anders. Vrijdag naar de anesthesist en woensdagmiddag naar de ok. Er bestaat een kans dat ze niet meer aan mij toekomen en dan wordt het dus doorgeschoven naar donderdag. Ik hoop echt dat dat niet gebeurt, want je stelt je er toch op in dat je dan woensdagavond 'schoon' bent. Psychish gaat het niet zo goed met me. Ik worstel met vragen als: heb ik iets verkeerd gedaan, krijg ik ooit nog wel een gezond kindje, hoe vaak kan ik dit nog verdragen? Gelukkig kunnen mijn man en ik er goed samen over praten en we hebben al heel wat afgejankt. Ik had al maar krijg steeds meer bewondering voor meiden die dit nog vaker hebben meegemaakt: hoe breng je het op om er weer aan te beginnen? Maarja, ik merk het zelf ook al: ik wil zo snel mogelijk weer aan de slag. Ooit moet het ons toch ook lukken? Morgen krijgt mijn zus haar 20-weken-echo..Ik gun haar alles, maar ik vind het nu even heel erg moeilijk