Gefeliciteerd vivian!!! Super lekker genieten nu hoor! En roosje met 10 weken kan je al wel een mini mensje verwachten Met de echo! Xxxx
@Vivian.... YEEAAAHHHH wat goed!!!!! Wat een lekker gevoel is het he als je je kindje hebt gezien.... Nou lekker genieten.... en beniewd naar je foto mop! @ Roosje... Jemig zo laat inderdaad pas een eerste echo.... Waarom bel je je VK niet terug en vraag je niet of je zelf een echo kan aanvragen?! zitten waarschijnlijk wel kosten aan verbonden maar die moet je dan maar voor lief nemen... Maar dan heb je wel al een kiekje kunnen nemen in je buik en weet je wel of er een hartindiecatie is enzo. @ Mariah... Gefeliciteerd!!!! Je bent Save!!!!! JEEAAAHHHH Wat goed!! Ja echt geniet lekker van je gebak je hebt het meer dan verdient!!! eet maar een lekker groot stuk hahahaha. Nog 3 weken dan ga ik ook aan de taart... hmmmm was het maar al zover! Wat een mega heerlijk, rustgevend gevoel moet je nu hebben zeg!!!! Echt top.... Denk dat ik het een week ga vieren als het zover is hahaahaha... kan me voorstellen dat je je buik niet meer kan verbergen.... Die van mijn is al moeilijk te verbergen en ben pas 9 weken hahahaaha..... Erg he
OOh jullie zijn al heel ver. ik moet lang wachten.. ik 5 weken, vivian 8 weken, minni 9 weken jij 12 weken.. afgerond nog lang wachten pffffffffffff. vivian wat leuk joh hihihiih.. ik wil oooooook.
ze vroeg of ik vragen had maar toch heb ik het niet gevraagd. 27 juni is er een voorlichting avond. ik weet het niet, misschien eerder bellen vragen pff.
@ Vivian, meid wat geweldig nieuwsss!!!! Je hebt dan een perfect ei gehad, afgelopen ronde!! ben benieuwd naar de foto!! @ Sher, dankjee...ik denk dat het maar trouwen wordt dan hahahah! Wil ook graag achternaam van mijn vriend, dan hebben we alledrie dezelfde achternaam @ Minii, dankje meid...ik ga der naar kijken!! @ Mariah, gefeliciteerd meidddd!! zal inderdaad heerlijk gevoel zijn, ik ben er ook bijna!!!! nog 5 dagen Hoe zit het met jouw kwaaltjes?? Bij mij worden ze weer erger...die bussen van MvM vind ik ineens (sinds 2 dagen) echt stinken, kan moeilijk eten, veel misselijk en moee..dacht begint weer af te nemen, maar nee hoor!! Begint weer terug te komen @ MvM, gelukkig nog maar 4,5 week en dan ben ik er klaar mee!! @ buik, mariah ben benieuwd naar een fotoooooo!! @ Roosje, wat jammer meid!! Moet je zo lang in spanning zitten!! Ik had echt meteen bij 4 weken intake vk..moest wel wachten tot 8 weken voor de echo..maar tochh gaf wel fijn gevoel..heb nu steeds periode van 2 weken ertussen gehad... @ Echo, jeetje tijd gaat snel dames!! nog 1 dag werken en dan school...dan alweer weekend en dan is het bijna zoverrr! Ik moet ook die avond naar de verloskundige Moet dan ook afspraak maken voor 20 weken echo!! Dat is ergens eind juli begin augustus...ohhh leukk1!! Vind allemaal zo spannend @ vertellen, zo grappig vanochtend stond ik in de badkamer en raam stond open..mijn vriend stond buiten en wilde in auto stappen naar werk..toen had hij gesprek met buurjongen..Die vroeg hoe gaat het dit dat..Dus vriend zij ja goed, over 1,5 maand woon ik niet meer in Heemstede dit dat...ja en mijn meisje is zwanger... Dus die jongen,,even stil..huh hoe oud ben je?? (mijn vriend, 21) en je vriendin (ook 21)..hij zo ben je er al klaar vooorr??? (niemand weet dat gepland is natuurlijk en had ook zeker niet verwacht, aangezien wij voor de buitenwereld pas jaartje met elkaar gaan, maar het is al ongeveer 2,5 jaar haha) zo grappig om dat dan te horen he!!
@ nona, jij ben ook bijna 12 weken super hooor.. Jaa ik vind het ook lang wachten irritant maar jah geen keus. misschien is het wel beter. dan zie we in idd iets. maar ik kan eigenlijk ook niet weten tot dan of hartje klopt..pff moeilijk man.. mk hoort meestal met bloed dus zolang ik eigenlijk geen bloed heb is het goed. maar sommigen hebben mk zonder bloed. Trouwens als hartje stopt krijg je dan ook bloedd?
Nee als hartje stopt, wil dit niet betekenen dat je bloed.. Er zijn heel veel dames, die juist niet bloeden, maar dat het niet verder groeit.. Maar zal allemaal wel goed zijn meid!!
Ik hoop het want ik heb niet echt kwaaltjes.. krampjes heb ik ook niet meer echt. misselijkheid niet. alleen beetje ochtend misselijkheid. tepels beetje gevoelig niet heel erg.. Ik ga rustig afwachten.. Niet HEEL ERG hopen want kan fout gaan. Als ik eerder echo had oke maar pas 10 weken dus ik kan genieten pas na 10 weken.
Meid, hoe oud ben je nou?? onder de 24 jaar toch? Kans dat het fout gaat is heeel klein lieverdd!! Het gaat vaker goed dan fout, dus geniet gewoon van het feit dat je zwanger bent!!!
ff snel een.berichtje tussen het werk door. kan niet op iedereen reageren maar wat een goed allemaal vandaag. wij gaan ook pas later een keer trouwen en de vader gaat dan het kindje gewoon erkennen.
Haai kletskousen! Fijn dat de echo goed was Vivian!! Ben superblij voor je. Ik zou voor de ongetrouwde dames wel voor trouwen of geregistreerd partnerschap gaan. (En dan kan je altijd later nog trouwen). Met erkennen heeft de vader nog geen rechten. Dus dan moet je inderdaad ook nog regelen dat de vader ook voogd word. Dan ben je met een simpele registratie van partnerschap makkelijker klaar. Wij zijn gelukkig getrouwd, dus geen gedoe. Over een maandje zijn we alweer een jaar getrouwd (6 juli). Mijn ogen doen pijnnnnn! Zijn nu allebei ontstoken. Blegh. En met ene oog zie ik niets meer dan een wazige vlek en brand ook heel erg, kan soms niet open houden, maar dicht doet ook pijn. En tranen e.d. Echt heel irritant. Heb toch dokter gebeld en krijg nu gelukkig iets, want dit is niet uit te houden pff... Dan merk je pas hoeveel je je ogen nodig hebt!
Vanmorgen na het temperaturen gaf FF aan dat ik vandaag ineens 3 DPO was. Nou klopte niets van..... Maarrrrr.... vanmorgen toch ineens nog een positieve ovulatietest. Dus denk dat eitje toch nog komt of afgelopen nacht is geweest. Nouja afgelopen nacht ook geklust dus dat zit wel goed. Gaan voor de zekerheid nog even door met klussen. Denk alleen dat m'n cyclus misschien toch nog ietsje langer gaat worden. Nu is het kruis bij FF weg trouwens, nu ik positieve ovu in heb gevuld.
@ Charise, Ja wij willen graag trouwen, maar dat gaat niet gebeuren voor de geboorte haha! Wat fijn zo'n positieve ovutest meid!!! Je tempkaartje is wel beetje raar, maar denk dat je temperatuur erg beïnvloed is door het ziek zijn....Ik heb idee dat je pendel uit gaat komen!!!!!! Ook omdat je zo ziek bent rondom je ei!! vergeet niet te fietsen in bed he Ik duim voor je!! @ hier, ben lekker futloos...pfff niet gezond meeerrrrrrrrrrr!!!
Dan misschien geregistreerd partnerschap Nona? Is ook alleen even naar gemeentehuis e.d. Dan kan je altijd later nog trouwen. Collega'tje van mij heeft dat ook gedaan op die manier. Ook vanwege huis e.d. Ja ben ook echt blij met de positieve ovu. Eindelijk haha. En ja tempkaartje is heel vreemd. Mocht het nodig zijn ga ik misschien toch maar weer gewoon om 09.00 uur tempen. Maarja hopelijk is dat niet nodig. Enne fietsen ja hihi. Gisteren is het niet heel erg gelukt. Eigenlijk ook iets te snel weer opgestaan. Nouja misschien sleur ik 'm vanavond ook maar weer even mee. 3 dagen achter elkaar zo rond positieve ovu is wel goed. Dus dan probeer ik ff goed te fietsen!
Nona stuur ff via pb je email dan stuur ik een foto kan jij hem plaatsen? Zit de heletijd op tel computer is kapot ;( charise een ei yeah!!
Ik ga er nog even over nadenken en als ik mijn vriend misschien uitleg dat hij geen voogd is bij geboorte, dat hij wel eerder op z'n knieeen gaat!! Wat ja...ik zeg natuurlijk meteen ja hahahaha!! Alleen wil dat hij originele leuke manier bedenkt en me verrast!!
Dames, heeft iemand al gekeken naar babykamerss?? Ik wel...heb zo'n mooie gezien... maar wil pas echt bij 20 weken gaan bestellen