Ja klopt hihi. Maar jammer genoeg kan ik geen ovulatie test uitvoeren omdat ik niet thuis ben. Ben bij een feest. Ik wil wel vanavond als ik thuis ben doen maar tot dan heb heeeel veeel gedronken denk ik. Dus ik kan het beste morgen ochtend even proberen. Als het nu mijn ei is dan zit ik wel goed denk ik. Heb gister nog tegen 00.00 geklust. En maybe dan morgen ochtend klussen haha toch of niet ??
als je er behoefte aan hebt zeg ik morgen nog een keertje, maar als je op een feest bent wat doe je dan hier?? hup ga eens genieten!!
Hihi, kan je nog wachten orchideetje?? Roosje, ik zou morgen nog een keer klussen als je zin hebt! Kan geen kwaad.
Goeiemorgen meiden, Ik ga lekker aan de slag op werk. Vanmorgen met douchen ineens wat pijn van onder, ik kijken natuurlijk. Zit er een klein wondje in m'n doos haha. Geen idee hoe ik er aan kom. Hopelijk kan ik wel gewoon klussen hihi. Ook al is mn ei er nog niet.
in je doos?of aan de buitkant?want dat kan van scheren ed komen. hier ook al vanaf 6u wakker. net stond de 1e aan de deur om met de tuin te beginnen. dus slapen wordt niks meer. en heb vanavond avonddienst dus lig er dan ook weer laat in.
Dames, ik zie jullie allemaal gemakkelijk roepen: morgen klussen. Weet niet hoe lang jullie bezig zijn, maar ons klusniveau is na 2 jaar tot dieptepunt gezakt. Heb alles al geprobeerd: romantiek, lingerie, maar ook door feiten te benaderen. Niks helpt meer! Zijn verschillende maanden voorbij gegaan omdat meneer op moment suprême geen zin had. Hoe doen jullie dat? Heb voor deze maand wel hoop, denk ook datie het eindelijk door heeft dat er anders nooit een kindje gaat komen. Do positief ovulatietest gehad en zelfde avond geklust, probeer hem vandaag nog es te verleiden.
ben nu bijna een jaar bezig met een mk tussen door. ben deze maand pas echt bezig geweest met ovu sticks en klussen rond mn ei. ook mijn vriend wil dan niet altijd op de dagen dat t moest, het moet geen verplichting worden zegt ie. en weet ook niet of we dat maanden zo vol houden. zag t echt als een gemiste kans sommige dagen. maar probeer dat meteen naast me neer te leggen. weet zelf ook niet hoe ik er tegen over sta als ik nog een jaar bezig moet gaan. ga dan eerst naar ha. om dingen uit te sluiten denk ik.
@vonnekelegrand, mijn man weet niet wanneer mijn ei is lekker zo laten want als hij het wel weet dan komt er zoveel druk op bij hem dat hij niet wil, dus mijn cyclus is voor hem hihi @charise, werkze mop! @hier, lekker geslapen nu even aan kleden en door de stad
Vonneke, ik werd juist gek van ovu testjes etc en tempen kan ik niet ivm onregelmatig werk. Na een half jaar alles laten liggen geen ovu testjes meer geen berekeningen wanneer ik nu wel/niet vruchtbaar zou zijn etc. Dit gaf mij en m'n vriend veel meer rust en ons sex leven werd weer spannend! En na 8 maanden hartstikke zwanger wat als een grote verassing kwam
Goede morgen meiden! Zo er is wederom weer lekker doorgekletst! Ik ga ook maar eens kijken wat Twilight is..... had er nog nooit van gehoord eigenlijk! Vandaag gaan we m'n schoonouders vertellen dat we zwanger zijn. M'n vriend heeft zelf bedacht hoe we het gaan vertellen aan zijn ouders. Hij heeft twee t-shirts laten drukken met op de voorkant: In 2013...... En op de achter kant: Worden wij papa en mama! @vonnekelegrand: jammer dat er na 2 jaar proberen dan druk op het klussen gaat liggen. Eigenlijk zou er van klussen altijd genoten moeten worden, maar ik snap wel dat dat lastig wordt en dat er druk op staat na zo een tijd proberen. Ik heb net als orchideetje ook niet te veel laten weten wanneer m'n ei is, gewoon een beetje luchtig houden. Ik moet er wel bij zeggen dat mijn vriend ALTIJD zin heeft, dus verleiden is dan ook niet erg moeilijk. Misschien als je probeert met klussen oprecht van elkaar te genieten en niet teveel de nadruk legt op de eisprong, dat het voor je vriend wat 'makkelijker' wordt of dat hij zelf ook echt zin krijgt/heeft. Succes in ieder geval! Zijn jullie al bij een dokter geweest na 2 jaar proberen?
Ik heb in die 8 rondes ook nog nooit ovulatietesten gebruikt of getemeperatuurd... Wilde na deze ronde daar wel mee beginnen, maar meer om te kijken of ik uberhaupt een eisprong heb, heb het nooit gevoeld namelijk. Moet wel zeggen dat ik mijn cervixslijm een beetje in de gaten hield, maar dat was het enige.
Ja, t gaf mij veel meer rust. Hoe voel jij je vivian? Al kwaaltjes hihi ik voel me tot nu toe nog goed! Alleen last van vermoeidheid pfff en 5 juni lijkt nog zo ver weg! ik hoop maandag weer te starten op m'n werk dan gaat de tijd ook wat sneller
hier zowel bij de eerste als nu bij de 2e geen ovu testen, tempkaartjes wat dan ook gebruikt, enige wat ik doe is slijm in de gaten houden en ik voel mijn eisprong aankomen dus dat is wel een voordeel
Hoi Meiden. Zo ik denk ik lees even snel alles bij maar we zijn op bladzijde 181... Hahahahaha dat red ik niet even snel.... Gezellig geklets hebben jullie. Ik heb het super druk gehad gisteren middag en vandaag.... Ben nu heel even thuis en dan gaan we zo weer richting schoonfamilie in brabant want het is morgen natuurlijk moederdag hihihih. Nou ik heb mezelf net al even lekker verwent met nieuwe kleren ( hahah smoes voor me eerste moederdag hihihih ) Ben helemaal leuk geslaagd dus ben helemaal happyy !!!. Hoe voelen jullie je dames? Mariah voel je je nog steeds goed? en kijk je nog vaak naar je mooie echo hahahah zeker ieder uur als je thuis ben!!!hihihhihihi. @ hier voel ik me nog steeds goed! heel af en toe heb ik het idee van bleh voel me niet zo lekker beetje eng op me maag.... maar dat is dan maar heeel licht en maar een paar keer per dag! En wat moe de heledag door.... Maar ik mag tot nu toe in me handen klappen !! Hihihihhi. @ Nona... Hoe voel jij je? @ Vivian.... Spannend he je gaat het vandaag aan je familie verstellen!!! Spannend!!! en leuk !! @ Sher... Ik hoop dat je lekker aan het genieten bent van je weekendje weg....!!! this je gegund...! @ Char.... Nog lekker aan de klus? hihihi een wondje in je doos? hihihi dat heb ik nog niet eerder gehoord.... Zilke wilde nachten gehad de afgelopen dagen hihhiihih.... @ Roosje.... Nog aan de klus? of is je ei al geweest? ben je er nou een beetje uitgekomen met het tempraturen? @ ochi alles goed? Nou manlief komt net thuis van ze klus dus we gaan ervandoor.... Meiden als ik de tijd heb bij me schoonfamilie laat ik vanavond nog even een berichtje achter even kijken hoe het loopt!! kan daar niet heel de avond achter de pc gaan zitten is ook zo ongezellig voor hun.... Meiden fijne zaterdag !!!! Kusssssssss
Hey meiden, vandaag niet kunnen klussen. Geen tijd gehad. Moesten naar schiphol om mijn broertjes op te halen. Maar hoefde ook niet denk ik want ei is waarschijnlijk al geweest. Temp was vanmorgen 37.2 wat een verschil zeg jeetje. Nu geeft ff ei op dag 14. Hij is ook in de war haha. Wrm geeft hij op kaart geen dpo aan nu. Nu weet ik niet precies wanneer mijn ei was, hoe moet ik tellen dan. Wanneer moet ik testen etc. Heeelp.