uh nooit? ik heb al jaren dezelfde kleding haha, als ik eens wat leuks zie koop ik het wel maar dat komt maar sporadisch voor, voor dochter moet ik wel gaan alles is te klein denk ik september.
Ben nu toch al bezig met inslaan voor de kinderen. Hun maten zijn nl heel snel uitverkocht. In de sale kijk ik ook altijd nog, maar dan voor het jaar erop.
Na Jakarta mogen we nog een hele nacht verder vliegen, en dan nog als we geluk hebben half uur helicopter en als we pech hebben 4 uur bus we gaan nooit zonder plu de deur uit. Maar in Jakarta geen plu hoor, gewoon bluebird van hotel naar mall
Nog niet! Wel wat dunnere truitjes en vestjes. Maar echt winters. ...Nope. volgende maand wel nieuwe najaars garderobe voor de kids. De winter met echte kou begint hier toch pas in januari ofzo.
Ik heb toevallig voor mijn dochter een leuk winterjasje kunnen scoren in juni. Die was toen 70% afgeprijsd, dus die heb ik voor een prikkie kunnen krijgen. Voor mijn zoontje hoef ik geen te kopen die kan zijn jas van vorige winter nog aan, die was n.l. op de groei gekocht. Maar mocht hij nu ineens een groeispurt krijgen dan wacht ik tot de winteruitverkoop of anders ga ik eens snuffelen op marktplaats. Met winterschoenen wacht ik nog even, heb wel al voor beide schoenen voor het najaar. Voor de rest aan kleding ligt er genoeg in de kast voor de koude dagen die helaas weer gaan komen. Dus ik kan er voorlopig tegenaan.