Hooooiii, ik heb een vraagje, ik ben trotse moeder van een 2e dochter van nu bijna 10 weken oud. Alleen nu zit ik met het volgende... ze lacht niet.. 1x gebeurd 2 weken geleden maar verder niks! Moet ik me nou zorgen maken?
Ik weet niet meer precies wanneer mijn dochter begon te lachen, volgens mij rond de 8 weken. Ik weet nog wel dat ik er zo verschikkelijk veel moeite voor moest doen! Ik moest de hele trukkendoos open treken; rare bekken, rare geluidjes, haar in de lucht houden..... nee het kwam niet gemakkelijk! Nu lacht ze overigens om alles Het heeft even geduurd maar nu lacht ze ook als ik haar na werk ophaal
Met een maand of 3 geloof k.. Maar dan echt een 'bewust' lachje. Sommige kindjes zijn gewoon heel serieus en doen het gewoon helemaal niet. Dus geen zorgen !
Mijne met een week of 4. Maar nu lacht ze veel meer, echt breeduit bij mijn gekke geluidjes. Vindt ze helemaal geweldig Zoals met alles, is elk kind verschillend.
De oudste lachte amper of ik moest een hele show opvoeren dan kon er een mager lachje vanaf. Pas toen ze 4/5 maanden was ging ze wat meer lachen, en nu doet ze niks anders! De jongste lacht vanaf de geboorte eigenlijk al heel veel. Als ik hem aankijk krijg ik al een glimlach (zelfs als ie buikkrampjes heeft!) en bij geluidjes wordt ie helemaal enthousiast. Zo'n verschil! Het is niet abnormaal hoor, ik vond het ook vreemd maar dl is gewoon heel serieus Ze lacht ook echt niet om jan en alleman, ze is vrij selectief zeggen wij altijd (mensen kijken altijd raar als ze niet terug lacht). Komt heus wel goed!
7 - 8 weken. Was op Moederdag vorig jaar😍. Maar je hoeft je idd geen zorgen te maken, de ene is sneller, de ander lacht vaker, de andere lacht helemaal niet.
Ons zoontje lachte met 6 weken en ons dochtertje vorige week met 5 weken. Zou me geen zorgen maken hoor! Komt goed.
Mn oudste met 9 weken. Ze lachte daarna ook niet veel en je moest veel moeite doen om haar te laten lachen tot ze ongeveer 6 maanden was ofzo. Nu lacht ze gelukkid de hele dag door. Dus het hoeft niets te zeggen over het karakter. De jongste begon met precies 3 weken te lachen. Ze lag toen in het ziekenhuis en iedereen, de verpleegkundigen, de artsen en wijzelf werden de hele dag door getrakteerd op mooie gulle lachjes. De verpleegkundigen waren zelf helemaa verbaasd over een baby die zo vroeg al lachte. Mn jongste was trouwens wel te laat geboren en mn oudste te vroeg- dus dat heeft er vast ook iets mee te maken.
Onze begon ook met 4/5 weken te lachen en zat toen ook in een sprongetje vlak daarvoor! Het komt vanzelf wel, bij de ene vroeger dan bij de andere. Hij lacht nu bijvoorbeeld nog niet hardop en is 3,5 maand, terwijl een aantal andere baby's van zijn leeftijd dat weer wel doen
Hier was zijn eerste echte lachje (dus geen lachstuipje ofzo) met 3 weken, maar lang niet elke dag. Vanaf 6 a 7 weken ging hij gerichter lachen en ook lachen als je tegen hem kletste en gek deed enz. Maar ik zou me niet zo snel zorgen maken hoor, wat anderen al zeggen, je hebt nu eenmaal ook wat serieuzere baby's En anders zou je het eens op het cb kunnen vragen als je daar weer bent.
Ik zou me ook geen zorgen maken. De eerste keer weet ik niet meer hoe oud ze was, de eerste op de gevoelige plaat was ze bijna 7 weken.
Hier waren er vanaf de eerste dagen al wat "oefen lachjes" en na 3,5 week echte, gerichte lachjes met geluid. Denk overigens niet dat je je zorgen hoeft te maken hoor. Geef het anders even aan bij je volgende afspraak op het cb. Zij kunnen je vast geruststellen!
Toen ze 3weken was lachte ze opeens naar mijn vriend en mij, maar dat is heel vroeg hoor. Onze dochter is gewoon een echt lachebekje.
Hier lacht ons zoontje nu denk ik zoiets 1 week echt bewust, daarvoor ook genoeg gelachen maar naar alles en iedereen dus gewoon onbewust nog.
Hier vanaf een week of 6-8. Weet het niet precies meer, maar toen de eerste bewuste lachjes ongeveer. Maar volgens mij niet abnormaal als ze het nog wat later doen en in het begin lachen ze idd niet zomaar, meestal.
3 weken geleden. We geloofden het eerst niet Nu lacht hij heel veel Vooral naar z'n vader die hij ook zijn eerste lach schonk!
Zl was 3.5 week oud toen hij voor de eerste keer bewust lachte. Sindsdien lacht hij echt elke dag, je moet nog maar glimlachen naar hem en hij lacht vrolijk terug ! Dl lachte ook rond die 4 weken voor de eerste keer bewust.