Ik heb een leuk badpakje gezien van name it, nu kan ik kiezen uit 74/80 waarbij staat 9 maanden /1 jaar en 86/92 1,5/2 jaar. Ik twijfel nu voor welke ik moet gaan ze is nu 13 maanden en zit doorgaans in maat 80 heel soms 86.. Ik ken het merk verder niet dus wie raad me wat aan. heb het nu overigens nog niet direct nodig maar voor de periode juli/augustus
Ik zou gaan voor 86/92. badpakjes zitten al snel vest strak, denk dat een maatje groter geen kwaad kan
Maatje groter nemen. Badpakjes zitten vaak al wat strakker, zeker als er een luier onder zit. Name-it valt ook niet echt heel erg groot, ik neem bijna altijd een maat groter voor de kinderen als ik iets van name-it bestel.
Mijn dochter van 4 mnd zit in maat 74/80 en 80 en voor haar in de zomer heb ik maat 80/86. Ze is dik over de 9 kilo nu en was 21 april 73,5 cm. Ze groeit hard dus heb een maat groter gepakt. Ik zou dus een maat groter nemen juist omdat kindjes in de lente en zomer veel harder groeien dan de andere seizoenen.