Eerste pasjes los: 5 dagen na haar eerste verjaardag. Ze kan nu meters los lopen maar ze beperkt het tot een paar pasjes: van meubel naar meubel of van meubel naar mij. In het park op het gras loopt ze zo 10meter weg, maar thuis durft ze dat nog niet. Het wisselt ook per dag wat ze durft en doet. Inmiddels 13 maanden en we wachten geduldig af
Mijn zoontje liep los met pas 24 maanden, dit ivm lage spierspanning en hypermobiliteit. Mijn dochtertje liep los met 16 maanden.
Met 10 maanden begon ze langs de meubels te lopen. Met 13 maanden oversteken en 14 maanden liep ze los.
Los lopen 11,5 maand, de dag nadat ik schoenen voor hem had gekocht. Waren we eerder geweest voor schoenen, was hij wellicht eerder vertrokken omdat hij meer steun in z'n enkeltjes had.
Ze is 16 maanden en wil (het liefst de hele dag ) apje apje (stapje stapje) doen aan onze handen...zo zoet. Het ziet er nog niet heel stabiel uit, ben benieuwd wanneer ze los gaat lopen. Ze gaat nu los staan in de kamer en blijft dan stokstijf staan tot iemand haar handjes vastpakt .
Blij dit te lezen, soms denk ik dat ie al zindelijk zou moeten zijn nu ...mijn manneke van net 9 maanden loopt dus nog niet.