Hallo! Ik zit nu midden in het IUI traject, erg spannend dus allemaal!! Nu heb ik net een nieuwe baan en ben ik (tot zover dan toch) verplicht om mij te laten vaccineren voor Hepatitus B... Ook heb ik een oproep gehad voor de griepspuit. Nu kan ik dinsdag/woensdag testen. Maarja aangezien ik dus nu in de MMM zit en je nooit weet wanneer het raak is,, zit ik dus erg te twijfelen of dat ik het moet doen. Wie heeft er nog meer deze vaccinaties moeten laten zetten en was zwanger of was bezig met zwanger worden? Groetjes, Jipje
wellicht kan het bureau dat bij jouw de vaccinaties moet zetten meer info geven? Zoiets zal wel vaker voorkomen denk ik.
Ik heb vorige week voor mijn werk mijn titer laten bepalen en die was echt net op het randje dat ik nog voldoende gevaccineerd ben, eigenlijk is het beter om opnieuw me te laten vaccineren voor hepatitis b, ik heb dit na gevraagd en het kan als je zwanger bent. Ik ben nu zwanger maar toch wacht ik ermee, heb al meerdere miskramen gehad en wil geen enkel risico lopen, ook al zeggen ze dat het geen kwaad kan..
Sinds wij bezig zijn moet ik mij al laten inenten voor Hepatites B, alleen vanwege onze kinderwens niet gedaan omdat dit werd afgeraden op het werk door de arbo. Griepprik wordt me al jaren aangeboden, maar die neem ik sowieso nooit.
de griepprik is idd niet verplicht.. ik heb mezelf toen wel laten inenten voor de mexicaanse griep,, maar dat is onderhand ook al weer 1,5/2 jaar geleden... nu ben ik nog wel niet zwanger.. maar toch, je moet verdeeld over 8 maanden 3 prikken zetten,, tis toch een beetje een onzekere situatie als je je nu moet inenten. Ik zal er zowiezo nog eens goed over nadenken
Ik was zwanger en mocht me door de ggd niet laten vaccineren voor hepB. Het risico is nog niet geod bekend. Succes.
Heb hem toen in 2009 laten zetten om dat ik schoonmaakte toen in een ziekenhuis. en het verplicht was. Heb toen wel gevraagt of het mocht vanwege mijn wens zolang je niet zwanger bent geen problemen zijden Ze. Nu eerst 10 jaar veilig !
Ik kan dinsdag testen.. dus ik ga dat zowiezo eerst even afwachten, mocht ik dan niet zwanger zijn dan ga ik het denk ik doen..
Wacht idd je ongi af en anders voor je geruststelling huisarts even bellen vragen hoe en wat je moet doen. Laat je even weten?
@ marnat.. ik voel alweer dat ik ongi moet worden en verlies ook alweer wat oud bloed,, dus helaas op naar een nieuwe poging!! Wat een verhaal trouwens van jou! lijkt me verschrikkelijk
Met oud bloed weet je het vaak he jammer meis knuf op naar de volgende poging. Hoeveel heb je er nog? Als je de prikken doet ze doen niet zeer , mis wat gevoelig meer niet. Had je mijn topic gelezen? lief tja een heel verhaal idd vreselijk maar wat doe je er aan . Doorgaan met adem halen en verder leven en genieten van de dingen om me heen , is de enige optie.