Goedemorgen allemaal.. Ik heb even een vraagje en hoop dat iemand me daarmee kan helpen. Ik heb dus donderdag en zaterdag positief getest. (Met kruidvat heel duidelijk, met babyboom veel lichter). Maar mijn ovu.testen worden dus niet positief. Het streepje is dan wel donkerder dan anders, maar lang niet positief. Aangezien ik vaak lees dat meiden knalpositief testen met een ovu.test maak ik mij enorme zorgen. Ben zo bang dat het vruchtje zal worden afgestoten net als vorig jaar. Ik had vanochtend zo gehoopt op een duidelijk positieve ovu.test, maar weer niet! iemand enig idee wat dit kan betekenen?
je moet dus niet uitgaan van ovu testen. Er zijn meiden die idd goed postief testen met ovulatie testen, maar er zijn ook zat dames die dat niet doen. Als je zwangerschapstest positief was, moet je daarvan uitgaan en die ovulatietesten z.s.m. aan de kant gooien.
Ok bedankt voor je antwoord. Ik doe van de week nog maar even een zwangerschapstest om te kijken of ie weer donkerder is geworden..
ovulatietesten zijn er tenslotte ook niet voor bedoeld om als zwangerschapstest te gebruiken. Daar zou ik me dus maar niet druk om maken. Zo te lezen heb je al 3 positieve zwangerschapstesten en dat lijkt me een stuk belangrijker. Hoe donker een zwangerschapstest uitslaat maakt ook niet zoveel uit. Als je duidelijk een streep kan zien, dan is het goed. Je kan al helemaal de kleur van 2 verschillende merken niet met elkaar vergelijken. Gefeliciteerd!
Een ovulatietest is geen zwangerschapstest, dus daar zou ik niet op afgaan. Er zijn inderdaad dames die daar ook positief mee testen, maar er zijn ook dames die dat niet hebben. Ik zou afgaan op je zwangerschapstest en die ovulatietesten lekker laten voor wat ze zijn!
he meid ik teste ook positief en met een ovutest negatief! dus ik idd dat niet iedereen daar posi mee test als je zwanger bent. ik heb al een echo gehad en ik ben echt zwanger hoor! dus niet te druk over maken. van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! geniet ervan meid niet druk om maken liefs
Daar moet je je niet druk om maken hoor. Ik ben nu 14 weken zwanger, vanochtend het hartje nog gehoord en geen posi ovutest gezien hoor.
Ik had ook voor de grap getest met een ovutest.Ik testte daarmee tot de 5,5 week licht positief met een ovutest en nu pas knal, eigelijk ook niet zo gek, want een ovutest ziet hcg aan voor lh, en is dus geen betrouwbare test.. Dus maak je geen zorgen meid, een ovutest is er immers ook niet voor gemaakt en je zw testen zijn positief, ga lekker genieten! Liefs daantje
Ok bedankt voor jullie antwoorden. Voel me al iets zekerder nu, maar denk dat ik pas gerust ben na een 1e echo, maar dat heeft iedereen denk ik. Ik ga proberen te genieten