Hallo meiden, Zoals de titel al zegt.. We kunnen er weer voor gaan! M'n derde miskraam net gehad (5wekenterug) en vorige week maandag ongesteld geworden dus vanaf vandaag kunnen we er weer voor gaan! Een opluchting maar ook zo onzeker en bang.. Ben weer blij dat het weer de 'goede' kant uitgaan, weer de spannende weken van wel of niet zwanger.. Weer een kans maken! Maar bang dat het straks weer verkeerd gaat lopen.. Ook al ga ik van het beste uit! We willen het zo graag! Zitten bijna in januari.. Dan een jaar verder en 2 miskramen..! M'n geduld word op de proef gesteld.. En dat is hard.. Die verlangens zijn zo groot geworden nu! Maar gelukkig deze maand eerst aflleiding met al die leuke feestdagen!! Wie heeft er misschien wat positieve verhalen voor mij? Ik mag deze maand wel bloed gaan prikken voor het 1 en ander om te kijken of ik ergens iets te kort van heb vitamine b12.. schildklier te hoog etc dat soort dingen!
Geen ervaring mee en ook nog geen positief verhaal hier, maar wens je heel veel succes meis! Ps, ik hoor altijd van die verhalen als je een miskraam hebt gehad dat je dan eerst een paar maanden zou moeten wachten omdat het niet goed zou zijn voor je lichaam? Nu vind ik dat nogal erg drastisch allemaal en zou ik het zelf ook niet doen hoor!
Hoi, Wat naar dat je dat 3 keer hebt moeten meemaken. Is er een oorzaak gevonden voor jouw miskramen? Ik heb er zelf 1 gehad en meteen daarna weer zwanger Verder ken ik wel twee verhalen uit mijn directe omgeving met 4 en zelfs 6 (vroege) miskramen. Beide dames bleken een schildklierafwijking te hebben. Maar zijn nu gelukkig beide moeder van respectievelijk 1 en 3 kinderen. De een is zelfs naar Londen gegaan omdat ze in nl geen reden vonden voor de miskramen maar die was er dus wel. Alleen in nl gaan ze niet meteen alles onderzoeken en dat kun je in het buitenland wel regelen. Maar goed er hoeft nog helemaal niets mis te zijn natuurlijk! Ik wens je heel veel succes en zal voor jullie duimen!!!
Jeeeujjj fijn dat het weer kan!! Ik zit nu zelf in mn tweede miskraam... maar ik ga daarna ook gewoon weer aan de slag hoor! Mijn gyn zei vandaag dat de kans op een goeie zwangerschap volgende keer ongeveer 80 procent is, dus dat is supergoed nieuws!! Wel weer heel spannend, dat snap ik! Sterkte, en ik duim dat het goed komt!
Hoi Iris6Weken, Ik kan er zelf niet over mee praten, ben pas voor ons 1e kindje bezig.. maar wens je wel heeeel veel succes toe. Ook zat ik even naar je banner te kijken: Je hebt verder wel mooie regelmatige cyclussen! Soms is het ook zo dat vrouwen na een miskraam lang niet ongesteld worden.. Succes
Dankjewel voor reacties! Wat betreft het 'meteen' weer zwanger worden na een miskraam, heeft geen gevolge voor een eventuele volgende zwangerschap! Kans is groter dat dan een zwangerschap goed gaat dan fout! Dat is wat mijn gyn en vk bevestigde! Aangezien ik toch niet meteen zwanger raak.. Gaan wij er gewoon weer voor en zien we wel weer waar het schip strand.. Dus nu is het zozeer het zwanger worden niet een probleem. Maar het zwanger blijven dus wel! En dat maakt het ingewikkelder! Met zwanger worden kunnen ze heel veel doen maar het zwanger blijven ja.. Dat is wat lastiger! Ik hoop dat of m'n bloed uitslagen gewoon goed zijn! En anders dat we er wat aan kunnen doen! Gelukkig zijn m'n cyclussen wel mooi gebleven! Daar ben ik wel heel blij om ja!