Wij gebruiken bij élk slaapje van onze dochter de babyfoon.. Een babyfoon mét camera.. Dat wil zeggen dat we alles zien en horen.. Veilig zou je zeggen, maar soms vraag ik me af of het niet overdreven is dat ik met de babyfoon op het nachtkastje slaap, terwijl ze in de kamer naast ons ligt. Gebruik(t)en jullie rond deze leeftijd een babyfoon? Waarom wel/niet?
Ja bij beide meisjes zie banner, maar ik vind het ideaal me niet druk hoeven maken of ik ze wel of niet hoor
Als je het zelf prettig vind moet je het gewoon doen. Zelf gebruik ik de babyfoon alleen als ik aan het koken ben vanwege de afzuigkap en als ik buiten bezig ben. 's nachts heb ik zelfs een oordop in 1 oor omdat ik anders elk zuchtje hoor en niet slaap.
Wij hadden altijd een babyfoon met camera. Deze is helaas kapot gegaan. Nu een goedkopere normale babyfoon gekocht en deze staat wel altijd aan. Vind het toch prettig.
Met 11 maanden 's Nachts niet (zelfde verdieping, deuren open), maar overdag wel, zodat ik zeker weet dat ik de kinderen hoor.
Wij hebben een camera met geluid, kun je via wifi overal inloggen. Zo hoeven wij niet bij ieder piepje naar boven. Leuk is dat mijn vader die ongeneeslijk ziek is ook extra vaak kan koekeloeren naar zijn kleindochter
Ik vind persoonlijk een babyfoon met camera overdreven..maar hebben s nachts nooit een babyfoon aangehad...overdag als ik beneden ben heb ik hem wel aan.
Mijn dochter is nog geen 11 maanden, maar zoals het er nu uitziet blijven we hem nog wel even gebruiken. Geeft mij zelf meer rust.
Wij hebben geen babyfoon met camera maar we hebben de babyfoon die we hebben nu nog steeds aan staan en dl is 15 maanden. Maar dat is meer omdat we altijd de liedjes afspelen die erop zitten als ze gaat slapen.
Gebruik de babyfoon meg camera nu nog steeds. Overdag en 's nachts ook altijd aan. Vindt het gewoon prettig. Alleen al om te kijken hoe ze slaapt vindt ik zo schattig.
Ja met camera op aanraden van het ziekenhuis maar dat komt door zijn moeilijke start. Ik vind het wel handig, soms jengelt hij als hij zijn speen kwijt is en dan zie ik op de babyfoon dat er nog 2 in bed liggen. Dan ren ik niet naar boven omdat hij die dsn toch binnen een minuut vind.
Wij hebben een gewone babyfoon en hij staat altijd aan. Ik slaap best diep en zou haar echt niet horen zonder.
Bij beide jongens nooit een babyfoon gebruikt. Heb t ook nooit gemist, je hoort ze echt wel. Je raakt eraan gewend
Hier met ander half jaar nog altijd aan staan beneden. Alleen geluid geen beeld. hier zit gewoon standaard de stekker in het stop contact.
In het begin had ik de babyfoon wel op m'n nachtkastje staan, dit omdat hij zo weinig geluid maakte...toen ie wat meer geluid maakte deze 's nachts niet meer gebruikt want ik werd gek van het gebrom van de babyfoon in m'n oren en we zijn ook overgestapt op een camerasysteem via wifi, onze mobiel is dus nu onze babyfoon. Ik vind een babyfoon op je nachtkastje met 11 maanden niet meer nodig maar je moet doen waar jij je prettig bij voelt...
Ik vind "zien" sowieso nergens voor nodig en "horen" hangt af van de gehorigheid van je huis. Mijn bijna 4 jarige en 5,5 jarige hebben op hun verdieping een babyfoon staan...ik hoor niets beneden (zitten op zolder). Ik wil niet dat er geschreeuwd wordt in huis en de babyfoon heeft talkback
Ja, hier gebruiken we die ook voor s nachts en het slaapje overdag. Gewoon omdat we haar zonder niet horen en slapen met deuren open geen optie is, omdat bij gespook van 1 de rest dan direct wakker is. En we hebben al wel genoeg gespook 's nachts... Hier een gewone babyfoon, zien vind ik nu ook echt niet meer nodig. Eerder was dat nog wel handig geweest: hoop onrust en ben wel eens gaan kijken terwijl bleek dat de onrust meeviel, maar de deur open direct aanleiding was voor huilen. Dan was een camera wel handig geweest om beter in te kunnen schatten of we wel of niet heen moesten. Maar dan heb ik het echt over het eerste half jaar.
snachts niet - overdag wel . Snachts hoorde we ze inderdaad wel zonder babyfoon en had het ding geen toegevoegde waarde. Toen onze oudste 2 was, hebben wij er één met beeldscherm gekocht, zodat ik gewoon kon zien wat ze uitspookte tijdens haar middagslaapje (ze had toen een groot bed gekregen) . Dit omdat ze zonder dat wij het gemerkt hadden op de vensterbank (1.40 hoog!) was geklommen...
Hier alleen voor als we beneden zijn. Ik heb hem nooit mee naar boven gehad. Kan hem vanuit onze slaapkamer prima horen. Onze deur staat open en zijn deur is dicht. Die van ons heeft ook geen camera.