Hallo, Vandaag ben ik 9 dagen overtijd De test ligt op tafel, maar ik durf het niet aan.. Waarschijnlijk komt dit omdat ik bijna een jaartje geleden een miskraam heb gehad, nu ben ik bang dat het wederom mis zal gaan.. Kan iemand mij misschien helpen met het herkennen van symptomen? - pijnscheuten in beiden borsten - zeurende kramp in mijn buik.. - ontzettend moe kan zo mijn bed in om te slapen.. - veel plassen - druk op mijn darmen.. - misselijk (ook wel tegelijk met honger) - kleine beetjes urine verlies.. - vloei wit & geel..? - emotioneel - plotselinge jeuk op armen, hoofd.. rug.. - ineens heel warm krijgen (in een vest buiten door de sneeuw lopen, zelfs in een t-shirt..) Ik ben weer begonnen met het slikken van foliumzuur, vind dit wel erg belangrijk... Het zijn veel symptomen, ik weet het.. helaas niet verzonnen, deze zijn vandaag voornamelijk voorgekomen.. De opvliegers heb ik sinds de dag dat ik echt moest menstrueren, zo heb ik het heel warm en zo is het ijskoud.. Het geeft mij een beetje het gevoel van een griepje.. Maar heb wel boordevol energie als ik het wil, moet alleen heel veel doorzetten om niet iedere keer van vermoeidheid te gaan zitten... Help?
Hoe moeilijk dat ook zal worden, ik denk toch echt dat je beter een test kunt doen. Je hebt in ieder geval wel erg veel symptomen van een zwangere! Succes
De eerste test was negatief, vandaag de 10e dag... nog steeds dezelfde symptomen... Ben aan t overwegen om nog een tijdje te wachten.. Normaal ben ik heel voorzichtig, durf dan ook niks meer te doen.. Heb nu mijn leven opgepakt, ga gewoon verder klussen, doe mijn dingen zoals altijd, & maak ruzie... Geen tekenen van menstruatie te bekennen... Misschien zit het toch goed?
Nog steeds niks te bekennen?? Bij mij ook niet: dag 13... Geloof jij erin dat je zonder reden een keer je menstruatie kan overslaan?
Ik zit ook in het zelfde schuitje.. Zit nu op dag 9.. Vorige maand een cyclus van 23 dgn nu zit ik al op 36.. Testen zijn negatief, nu wachten tot m'n lichaam gaat doen wat ie moet doen.. Succes meiden!
Hey Pupke! Ik voel steekjes, mn darmen, kleine beetjes en vaker plassen,soms krampen, af en toe rug pijn.. Bij m'n eerste voelde ik ook allerlei dingen maar toen was het meer m'n man die zei: je bent zwanger.. Toen had ik op NOD een neg. Test en een week later was ie toch echt wel positief! Maar vorige week vrijdag was de test neg. en gister ook.. Waarschijnlijk dus een lange cyclus.. Wanneer ga je (weer) testen? Liefs, LB
hoi lievebeeb, Ik ben erg moe, laatste paar dagen ook misselijk (vooral door veel opboeren en het gevoel alsof mn maag tegen mn middenrif zit geduwd) en een drukkend gevoel in mijn onderbuik met uitstraling naar mn liezen (zeurderige buikpijn). Als ik meer doe op een dag dan heb ik meer last van de buikpijn. Mijn vriend zegt ook al de hele tijd dat ik zwanger ben.. maar de testen niet.. wie heeft gelijk? Ik test om de drie dagen, dus zondag weer. Dan is het dag 16
Hier dag 11... Reeds bloedingen.. Gaat van roze naar oranje achtig.. Daarna helder rood.. Ik weet nog niet wat ik ervan moet denken, heb wel veel symptomen.. Zo merkte ik gisteren op dat ik echt overal jeuk heb.. ook hele kleine rode bultjes op mijn borsten.. normaal tijdens menstruatie krijg ik flinke puisten in mijn gezicht... niks van te bekennen.. alleen dan de rode uitslag... Succes dames!
hmmm.. maar helder rood lijkt dan dus meer op een late menstruatie... Vervelend als je lijf niet doet wat je gewend bent! Sterkte ermee!!
Lievebeeb, Ik weet het niet hoor, overal schrijft men iets anders... Hier zegt ook iedereen iets anders, dus ik ga lekker afwachten hoe lang het gaat duren.. Tot nu toe is het niet zo erg als een echte menstruatie..
Bij iedereen kan het anders zijn idd! Ik had bij de zwangerschap van mn eerste 3 dagen een lichte bloeding en dacht dat het niet gelukt was.. Pas na 2,5e week was mijn test positief.. Maar dat zegt niks over jou natuurlijk... Ik hou je in de gaten! In welke ronde zit je? En jij.. Pupke?
Oei.. ik heb me nog niet echt bezig gehouden met de rondes.. We zijn in ieder geval nu zeker 3 jaar bezig, waaronder ik vorig jaar een miskraam heb gehad.. Dus nu rustig aan
Die 2,5 week geeft mij dan toch weer wat hoop! Hoop dat ik zo'n uitzondering ben die pas heel laat positief test!! Moet er niet aan denken om nog ongesteld te worden We zijn niet bezig met iedere maand nieuwe pogingen, het mag komen als het gebeurd... Maar nu de mogelijkheid bestaat dat ik zwanger zou kunnen zijn, vind ik het natuurlijk ook heel lastig om mijn geduld te bewaren... Ben nog nooit overtijd geweest dus dat maakt het wel erg spannend en vreemd. En zeker ook al die kwaaltjes.. dan wil je toch wel graag weten waar je aan toe bent... Hoe is het nu bij jullie? nog nieuws?
Hey dames! Hier geen speciaal nieuws... Bloeding lijkt echt menstruatie.. Toch anders als normaal geen bijwerkingen.. Alleen nog steeds dezelfde ontzettende vervelende pijnlijk zeurende gevoel in mijn vagina.. Ik kan bijna niet zitten, ubri genomen maar het schijnt niet te helpen. Gisteren heb ik in alle wanhoop Shatavari besteld, ben vandaag begonnen... Als ik allerlei andere berichten lees over na 2 maanden gebruik al zwanger zijn geeft t mij een beetje meer hoop.. Wil het toch graag proberen, schoonzusje zei vandaag dat ik toch last kan hebben van een innesteling... Op het moment mag ik net zo graag mijn pijnlijke menstruatie krampen krijgen, dit zeurend gevoel is te vervelend.. Ook komt er af en toe een flinke pijnscheut erbij, in mijn linker kant van de onderbuik... & borsten blijven ontzettend pijnlijk.. Pff... normale menstruatie houdt bij mij in dat ik nu weer ervanaf ben.. duurt normaal net 2/3 daagjes.. En de stemming is hier om te snijden.. Schijnbaar reageer ik heel negatief en bot Hoe is t nu met jullie..nog nieuws?
Geen nieuws hier, geen noemenswaardige kwaaltjes... Wat vervelend dat je zo'n last hebt zeg!! Gek ook, omdat je het niet herkent als een gewone menstruatie.. Kun je geen contact opnemen met je HA? Ben je niet aan het ontpillen? (Noem zo maar ff iets hoor) Net even gegoogled op shatavari, ken het niet.. Maar werkt het echt?! Ik wacht gewoon weer af en klus ondertussen door.. Wie weet wanneer mn ei is.. Misschien heb ik geluk (net als bij mn eerste)