ik ben nu 14 weken zwanger en heb het hartje alleen nog maar zien kloppen ik heb het nog niet gehoord?! wat moet ik nu doen?
Misschien kun je er naar vragen. Bij mij was het zo dat ik voor de eerste keer kwam en toen gingen ze kijken met een echo en hebben ze geprobeerd om het hartje te laten horen. Dit is gelukt en nu bij iedere controle laten ze het hartje horen.
bij mij lieten ze het bij de termijnecho (12 weken) eventjes horen en daarna bij de 'gewone' controle van de verloskundige luisteren ze ook elke keer even
Bij 6.5 week bij een uitwendige echo hebben we het hartje voor het eerst gehoord en daarna nog bij een echo van 10 weken en bij de controle met 11 weken bij de VK
Bij de echo's hebben ze het mij wel laten zien, maar niet laten horen. Bij de vk-controles deden ze dit voor het eerst ergens bij 14-16 weken. Eerder niet, omdat het dan vaak niet lukt om de hartslag te vinden en dan zit moeders volkomen onnodig in de stress. Vraag het dus aan je vk, bij je volgende controle.
Met 8 weken wilde onze VK, bij de intake, het niet laten horen. Omdat het soms slecht te vinden was, en dan meer onzekerheid bracht. Dus met 12 weken de echo het hartje zien kloppen. Bij de afspraak met 14 weken bij de VK wel het hartje gehoord. En vanaf die afspraak elke keer. Dus ik zou het de volgende keer bij de VK even vragen
Ik ben vanochtend geweest voor m'n eerste echo. Ben nu 10 weken en heb het hartje gehoord. Ik denk inderdaad dat je het bij de volgende echo gewoon kunt vragen aan je vk.