Op 28 november vorig jaar heb ik een curettage ondergaan, na er bij weken zwangerschap achtergekomen te zijn dat het vruchtje zich na de 6e week niet meer ontwikkeld had. Nu, 7 weken later, ben ik nog steeds niet ongesteld. Vanochtend ben ik bij de gyn geweest, die ook een echo deed. Ze zag dat er dik slijmvlies was, en ook een eitje, dus ik heb een eisprong gehad. Ze zei dat ze er vanuit ging dat ik binnen 2 weken ongesteld moet worden, en dat als dat binnen 4 weken niet gebeurd, ik terug moet komen. Ik merk zelf dat ik bang ben dat er iets niet goed is, mede door de verhalen over Asherman die ik gelezen heb. De gyn zei zelf niet veel bijzonders te zien, maar ik weet dat je dat syndroom niet op een echo kunt zien. Aangezien het slijm dik is en er is een eitje, hoe groot is de kans dan dat ik binnenkort gewoon ongesteld word? Ben een beetje ongerust en we willen zo graag weer verder klussen!
Hallo, Een spannende tijd he. Als ik jou was, zou ik proberen te vertrouwen of de gynaecoloog. Zij is tenslotte gespecialiseerd in vleesbomen etc. Zelf heb ik 25 november een curretage gehad. Ik was 8/9 weken zwanger. Drie weken geleden een negatieve zwangerschapstest gehad en afgelopen weekend twee positieve testen. Aankomende dinsdag heb ik een echo. Spannend. Ben vanaf de curretage nog niet ongesteld geweest. Weet dus niet hoever ik nu zwanger ben. Hopelijk wordt het voor jou ook snel duidelijk.
Gisterochtend heel vroeg en vanochtend weer werd ik wakker van behoorlijk pijnlijke krampen in mijn buik. Ik dacht dus: hoera, ongesteld. Maar tot nu toe nog niets...Ik wil zo graag weer aan de slag! Heeft iemand nog ervaringen?
Helaas...ook ik zit te wachten tot het allemaal weer "werkt". Het is nu 29dgn na mijn curretage en helaas nog niks, ook niet zwanger (gister getest). Zenuwslopend!!! :s
Pfff, nog steeds niets hier...Ik word er gek van, ik wil zo graag gewoon weer weten dat alles werkt! Hoe is het bij jou Milly?
Hoi! Ik heb op 28 november curretage gehad. 29 december werd ik voor het eerst weer ongesteld. Ongesteldheid zag er wel wat anders uit vond ik. Vanaf 8 januari ovulatietests gedaan omdat ik graag wilde weten of ik weer een eisprong kreeg (wat volgens mij betekent dat de curretage verder goed gegaan is en je weer vruchtbaar bent) en ook omdat ik mijn cyclus niet zo goed ken. Heb verder geen echo meer gehad sinds de curretage. Verhalen van Asherman ken ik niet. Ik denk dat je af moet wachten en als je over 4 weken nog niet ongesteld bent geweest maak je een nieuwe afspraak. Dan kun je je zorgen ook wel bespreken toch? Succes!