Vraagjes

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by memm, May 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. memm

    memm Lid

    Feb 10, 2011
    13
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben in januari gestopt met de pil. Gelijk van af het eerste moment een regelmatige cyclus. Kan de klok erop gelijk zetten.
    Nu had ik maandag mijn NOD. En totop heden niet ongesteld geworden heb ook dinsdag een test gedaan maar die is negatief.

    Wat kan ik nu het beste doen afwachten en nog meer testen doen? En wanneer kan ik dan het beste weer testen ( ben nu 4 dagen overtijd)
    Kan ik als nog zwanger zijn?
    Moet ik mijn huisarts bellen?

    P.S Ik heb 2 maand geleden ook een lis-excisie gehad, daarna was ik wel gelijk weer helemaal volgens mijn cyclus ongesteld, maar kan dat er ook nog mee te maken hebben dat het nu uit blijft?
     
  2. Ineke

    Ineke Verloskundige

    Dec 15, 2010
    2,663
    0
    0
    Hallo Memm.

    Het kan het gevolg nog zijn van het ontpillen. Na 3-4 maanden zijn meestal de hormonen van de pil uit je lichaam en moet je lichaam het echt zelf gaan doen. Dan kan je ineens onregelmatiger ongesteld worden.

    Ik zou nog een week afwachten, test dan nogmaals, is deze negatief, ga dan langs de huisarts.
    De lis excisie heeft geen invloed op je menstruatie.

    Groetjes Ineke
     

Share This Page