bij mijn 1e kindje droeg ik 'pas' rond 20 weken de eerste positiekleding maar nu bij mijn 2e kindje heb ik gisteren al de positiebroek uit de kast getrokken en ik ga zaterdag maar shoppen want ik moet er echt nog wat bij hebben.
Als je broeken (kleding) niet meer lekker zitten, gewoon zwangerschapskleding kopen! Met 10 weken kon ik ook al bijna geen gewone broek meer aan. Uiteindelijk pas met 12 weken gekocht. En het zit heeeeerlijk!
Ik ben nu bijna 8 weken en alles zit echt al strak. Spijkerrokken/broeken zitten gewoon niet lekker meer. Maar ben zo bang dat het weer misgaat en ik dan alweer van alles heb gekocht. Dus ik twijfel nog. Maar het liefst ga ik vandaag nog shoppen. Shirts gaan nog goed!
ik merk nu ook dat mijn broeken behoorlijk strakker gaan zitten en mijn shirtjes worden te kort dus ik ga zo ook even lekker positie shoppen!
Ik ben ook ongeveer met 10 weken positie rokken gaan kopen. Heb vrij lang nog een gewone, te grote rok aan gekunt maar die band knelt als ik zit dus die draag ik nu ook niet meer. Shirtjes en jurken kan ik nog van mn gewone kleding aan, rokken en sommige onderbroeken niet meer. Ik ben nu net 20 weken zwanger.