Hoi meiden, Ik hoor veel verschillende verhalen met hoeveel weken je het best een pret echo kan doen. Iemand hier ervaring mee?
Bij mij lukte het echt pas mooi rond 28 weken. Vorige zwangerschap met 28 weken gedaan en duidelijk en mooi. Deze zwangerschap met 24 weken gedaan en niet echt duidelijk en nog een beetje te dun koppie, mocht gratis terug komen met 28 weken en het was toen echt prachtig. Dus ik zou zeker later dan 26 weken doen, zodat er wat vet op t gezichtje zit.
Bij beide zwangerschappen rond de 27/28ste week gedaan. Bij de eerste erg mooi. Helaas werkt deze baby niet echt mee waardoor die niet goed is gelukt. Maar dat ligt aan ons meisje en niet het termijn.
Bij mijn zoon paar jaar geleden eerst met 15/16 weken laten doen, was ook erg bijzonder, en toen met 28 weken, die was helemaal mooi duidelijk en dan is het kindje al iets 'voller'. Zoonlief wilde eerst niet meewerken, zat met zn gezichtje achter mn blaas, maar 2e poging lukte wel Laatst toevallig nog de video gekeken (hadden foto's en video), blijft bijzonder om terug te kijken!
Ik heb voor morgen een afspraak gemaakt dan ben ik 28 + 1. Zoonlief van 4 gaat mee.. ziet hij voor het eerst zijn zusje ben zo benieuwd!!
Rond 28 weken! Dan heb je het mooiste beeld... Anders worden ze vaak al te groot voor het schermpje. Max tot 32 weken raden ze aan