Mijn zoontje van nog geen 2,5 heeft maat 30! Wordt ook reed naar gekeken. Maar je kan er toch niets aan doen!
Die opmerking was niet zo raar hoor. Veranderingen in je hormoonhuishouding zorgen ervoor dat je op een gegeven moment geen groeihormonen meer aanmaakt. Je lichaamslengte verandert tot (gemiddeld) 2 jaar na je eerste menstruatie. Maar omdat je handen en voeten ietsje eerder een groeispurtje maken, zijn die allicht ook wat eerder uitgegroeid? Zou zomaar kunnen dat dat gemiddeld rond de eerste menstruatie stopt. @ts: 44 vind ik ook niet raar hoor. Tot 47, 48 zijn er gewoon makkelijk schoenen verkrijgbaar. Daarna wordt het wat lastiger, denk ik. En ik vind grote(re) voeten bij een man ook niet onaantrekkelijk ofzo.
Ik vind het ook niet vreemd hoor, mijn man heeft maat 46 dus ik verwacht dat de jongens ook die richting op gaan. Maak me er niet druk om, die maat is prima te verkrijgen meestal.
Nee idd. Vind kleine voeten bij een lange man juist heel raar staan (niet lullig bedoeld, gewoon een mening).
Ja bij een vent van 2 m verwacht je geen maatje 42 denk ik. Het prettigst is gewoon in verhouding. Die van mij heeft mt 43, maar is dan ook niet zo groot