Provocatie test koemelk allergie

Discussie in 'Voeding' gestart door anoniemusje, 10 dec 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. anoniemusje

    5 mei 2012
    17
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Dames,

    Even een vraagje.

    Mijn zoontje heeft waarschijnlijk koemelkallergie. Wij zijn hiermee naar de huisarts gegaan en die heeft ons aangeraden om 2 weken nutrilon pepti te gebruiken. Dit heeft super goed geholpen. Na 2 weken moesten we weer 1 week standaard voeding geven om te kijken hoe hij hierop reageert. Nu zijn we hiermee vanochtend begonnen en het is weer precies 2 uur na zijn voeding bingo. Kan het zijn dat dit is omdat hij gewoon weer even aan deze voeding moet wennen of zou dit het teken zijn dat hij koemelkallergie heeft? Vindt het zo zielig, eindelijk ging het hem allemaal goed en had ik een tevreden mannetje en nu is ie weer helemaal van streek. Ben goed in staat om zo meteen gewoon weer pepti te geven, maar misschien dat het gewoon weer wennen is, wat denken jullie?
     
  2. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Als hij erop reageert, lijkt het me duidelijk dat pepti de betere optie is. Dus weer met pepti starten en aan de arts melden waarom je dat doet. Zou ik doen.
     
  3. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Gewoon weer pepti geven en melden.
     
  4. Pianella

    Pianella Lid

    22 apr 2015
    44
    4
    8
    NULL
    NULL
    Ik vind het wel erg raar dat de provocatietest een week duurt. Mijn zoontje zit op dit moment in hetzelfde traject, nu pepti en binnenkort de provocatietest. Maar die duurt maar 1dag! Een dagdeel thuis en een dagdeel onder begeleiding van de kinderarts in het ziekenhuis. Naar mijn mening moet je met dit soort zaken gewoon sowieso naar een specialist. Zou dus lekker bij de pepti blijven en je laten doorsturen. Succes!
     

Deel Deze Pagina